Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomat nagyon szeretem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat nagyon szeretem, viszont szörnyen idegesít néhány lánybarátnője mit tudok ez ellen csinálni? Többi lent

Figyelt kérdés
Az van, hogy van 1 csaj, akivel táborban majdnem összejöttek (csak a csaj mondta, hogy ezt mégsem lehet, mert van barátja...) de ilyenkor is én tetszettem a barátomnak, csak még nekem nem tetszett és csak később jöttünk össze. És ez a csaj egyszerre több sráccal kavar, mindenkinek szíveket irogat, a fenekéről posztol képet (pedig amugy nincsen jó alakja, csak ezen a képen ugy pozolt, mintha szép lenne, pedig amugy alapbol nagyon csunya, de a fiuknak furcsa okból kifolyólag bejön...), simogat minden fiút és az ölükben ül, szerintem mindenki találkozott már ilyenfajta ribivel. Na és ez a csaj (meg az egyik hasonló barátnője) simogatják, puszilgatják és ölelgetik a barátomat és ez rohadtul idegesítő. Mit tudnék ez ellen tenni? (bocsi ha hosszú lett)

2018. dec. 14. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha fsza gyerek lenne akkor elküldené őket. én igy gondolom
2018. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lillaa16 ***** válasza:
87%
Haat figyelj van egy ismerosom aki olyan balhekat csinal a baratjanak. Szval a srac nem kuldhet mas lanyoknak szivet, nem olelhet meg mas lanyokat, nem talalkozhat mas lannyokkal. Meg a gyerekkori legjobb baratnojevel se loghat annyit. Most erre lehet valaki azt mondja tul hisztis a csaj, de eleri a celjat. Szval a sracot megolelte egy csaj es o nem olelte vissza. Sziveket nem irogat szinte az osszes lany ismeroset letiltotta. Lehet valakinek ez mar túlzás de legalabb ebbol is latszik h mennyire szeretii ot, tenyleg mindent megtesz erte. Szval sztem beszeld meg a baratoddal h ez zavar teged, ha tenyleg fontos vagy neki hidd el szol nekik h "akk ne mert van baratnom akit szeretek"
2018. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
És az miért jó, ha rá kényszerítesz valakit ilyen dolgokra, hogy szóba se merjen állni más lányokkal? Ráadásul azt az embert, akit állitólag szeretsz. Hamar vége szakad az ilyen kapcsolatoknak, ha a csaj ilyen szinten őrűlt meg hisztis, féltékeny. És nagy tévhitben élsz, ha úgy fogod fel ezt, hogy a srác azért nem ölel meg más lányokat meg stb; mert annyira nagyon szereti a hisztis, idióta barátnőjét, hogy bármit meg tesz érte. Ez nem így működik. Rövidtávon működhet, de hosszútávon szakítás a vége. Nem sajátíthat ki senki egy másik embert, mert nincs jogod hozzá. Azok akik ilyen kapcsolatban élnek végtelenül egoisták meg önzők.
2018. dec. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!