Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, Csajok mi a véleményet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Csajok mi a véleményetek arról ha foglaltak vagytok és suliban vagy esetleg online egy helyes pasi szeretne ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
ismerkedés,csajok,szerelem

2018. dec. 27. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem helyes, egyrészt, mert a külső nem minden, és lehet, hogy jobban megismerve a helyes pasit, kiderülne, hogy a jelleme meg egy csalódás nekem. Másrészt abban a kapcsolatban eleve gond van, ahol valakinek már megfordul a fejében a gondolat, hogy másfelé kacsintgasson.

Én azt tanácsolnám az ebben a helyzetben lévő lánynak, hogy ne rohanjon a jelenlegi kapcsolatába se vissza fejvesztve, hanem próbáljon rájönni, hogy vajon miért nem elég már neki a barátja, miért érdeklődik mások iránt.

2018. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
"Csak az a nő foglalat, akin épp fekszenek!" :)))
2018. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
micsoda népi bölcsesség 2.válaszoló,bár tartok tőlle hogy ez nem egy csajos vélemény kifejezetten de köszi a Válaszokat:DD
2018. dec. 27. 16:56
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

"Másrészt abban a kapcsolatban eleve gond van, ahol valakinek már megfordul a fejében a gondolat, hogy másfelé kacsintgasson."

Én nem így látom, van hogy tökéletes a kapcsolat, csak az egyik fél nem túl erkölcsös.

A megcsalás olyan mint a korrupció. A legtöbb ki se derül, de a kiderültek hatalmas számából is arra lehet következtetni, hogy bár társadalmilag elítélendő dolog, a többség megteszi.

Végső soron minden az önző érdekekről szól. Az erkölcs önmagában nagyon gyenge visszatartó erő.

2018. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igazából nekem nincs szükségem barátokra. Nekem elég, ha ő velem van. De ez csak az én észjárásom. Különben fiú barátaim nincsenek és nem is akarok.

Nekem a külső csak külső. Amúgy is a barátomat tartom a leghelyesebbnek.

2018. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem ismerkedem vele, egyértelmű. Ha valamilyen közös hobbi miatt is megismerkedem egy pár sráccal, nem kezdek el velük csak úgy beszélgetni akármikor. Nincs szükségem fiú barátokra a barátomon és a közös ismerőseinken kívül. :D

Ha meg eleve mást akar mint a közös hobbi miatt beszélgetni, akkor meg főleg nem válaszolok neki és beszélgetek vele akármilyen helyes is, hacsak már szakítófélben vagyok a párommal.

Persze nagyon sok csaj van, akinek van barátja mégis társkeresőzik, meg gyűjti maga köré a srácokat, velük bulizik, esetleg flörtöl velük. Nekem ez inkább undorító.

2018. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
1-2 menet belefér, nem szokták megtudni.
2018. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fő az Őszinteség Csajok:D
2018. dec. 27. 19:49
 9/11 October15 ***** válasza:
63%

Csak nem kosarat kaptál? :D Nyilván akkora főnyeremény vagy, hogy a csaj csak hazudhatott de nem csak neked még magának is ooooooh.. :D Sanyarú sors. :D :D :D


Hol a hányózacskó? :)

2018. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem nem kaptam Kosarat,sajnos ki kell hogy ébrénditsalak csak irok egy könyvet és kellett egy kis ihlet a mai fiatalok gondolkodásából....:D
2018. dec. 27. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!