Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elegedtem visszajött, akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegedtem visszajött, akivel történt ilyen leírná?

Figyelt kérdés

Olyan esetre gondolok mikor kilátástalan volt a dolog de meg remény tarottt titeket majd elengedtetek es a semmiből visszajött.

Sokaktol hallottam ilyet.

Akivel konkrétan volt ilyen irja le es hogy hogy engedte el.


2018. dec. 30. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyaron tortent az egesz. Mondtam neki hogy ot csak most tudom "hasznalni" es elengedtem, eldobtam mint egy rongyot. Par masodperc mulva vissza is jott. Azota elvalaszthatatlanok vagyunk, szeretlek bumerang. De ha titeket csak a remeny tart ossze es nem a szerelem akkor az a kapcsolat halalra van itelve


Na jo viccelek. Igen volt olyan baratom akit a sajat erdekeben elengedtem mert tudtam hogy velem nem boldog es mindig mas nok utan nezett, visszasirta magat de mar nem volt olyan semmi mint az elejet es vegleg szakitottunk. Rossz volt fajt de kar egy olyan kapcsolatban lenni ahol szeretet/szerelem, bizalom nincs.

2018. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!