Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan találtatik egymásra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találtatik egymásra, es milyen volt a kezdeti kapcsolatoktok a barátot okkal/barátnőtokkal?

Figyelt kérdés

Ki ment oda a másikhoz, es milyen indokkal/okkal?

Volt olyan probléma, hogy együtt akartátok lenni, de nem volt közös téma?

Volt olyan, hogy mindketten tetszett étek egymásnak, de senki nem mert lepni?

Volt olyan, akivel pl. buliban, társaságban ismerkedhetnek meg, csak alkalminak szánta tok, de hosszú, igazi kapcsolat lett belőle?



Sokszor úgy érzem, hogy két ember elkezd járni anélkül, hogy szeretnek egymást, max vonzalom van, es mivel annyira nem ismerik egymást, kínos az egész, es nem működik. Viszont ha előhúzzák a kapcsolatot, akkor meg nem lesz semmi. Olyan bonyolult ez az egesz, kiváncsi vagyok kinél hogy volt



2018. dec. 30. 20:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10 nem tudom, pontosan melyik válaszolónak szántad a kérdést, de nalunk a baratom kérdezte meg, hogy akkor mi most járjunk-e vagy mi legyen


#6-os vagyok

2019. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!