Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan találtatik egymásra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találtatik egymásra, es milyen volt a kezdeti kapcsolatoktok a barátot okkal/barátnőtokkal?

Figyelt kérdés

Ki ment oda a másikhoz, es milyen indokkal/okkal?

Volt olyan probléma, hogy együtt akartátok lenni, de nem volt közös téma?

Volt olyan, hogy mindketten tetszett étek egymásnak, de senki nem mert lepni?

Volt olyan, akivel pl. buliban, társaságban ismerkedhetnek meg, csak alkalminak szánta tok, de hosszú, igazi kapcsolat lett belőle?



Sokszor úgy érzem, hogy két ember elkezd járni anélkül, hogy szeretnek egymást, max vonzalom van, es mivel annyira nem ismerik egymást, kínos az egész, es nem működik. Viszont ha előhúzzák a kapcsolatot, akkor meg nem lesz semmi. Olyan bonyolult ez az egesz, kiváncsi vagyok kinél hogy volt



2018. dec. 30. 20:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Találtatok* kapcsolatotok* elhuzzak*


Bocs a hibakert

2018. dec. 30. 20:44
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 1 barátom volt egy közös ismerős által ismertük meg egymást mindig ő kezdeményezett. Volt beszélgetési témánk a semmiröl is el tudtunk beszélgetni ,3-4 hónapos kapcsolat volt én szakítottam (nem egy tempóban haladtunk a kapcsolatban)
2018. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok 16L
2018. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És hogy volt, egyszer csak megkérdezte, hogy szeretnél -e a barátnője lenni?
2018. dec. 30. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Májusi szakítás utan nyaron elkezdtem kitombolni magam bulikban, ott megismertem egy fiút, közösen felkeltettük egymás érdeklődését😄 Egészen júliusig csak bulikban talalkoztunk szinte, aztán egyre jobban megismertük egymast elmentünk barátokkal egy hetes nyaralásra és meglepett azzal, hogy a 4.ik nap felbukkant a szálláson, aznap(07.13) a naplementében hozta fel nekem a kapcsolat témát, amitől az elején berezeltem szoval nem adtam neki konkret valaszt. Viszont attol a naptól kezdve mindennap egyutt voltunk.☺️ Nagyon boldogok vagyunk, lassan fél éve.
2018. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy evfolyamba jarunk a sulimban. Egyszer csak megtetszett egy srac (ma már a barátom). En irtam ra kb 2 honapra ra, hogy megtetszett. O azt sem tudta addig, hogy ki vagyok egyaltalan :D Aztan dumalni kezdtunk neten. Par hetig dumaltunk neten, jol elvoltunk. Aztan randiztunk, es azonnal bejöttem neki. 2-3 randival később összejöttünk. Nemrég lettünk 6 hónaposak, és úgy tűnik, hogy meg sokáig együtt leszünk, együtt tervezzük az életünket :)
2018. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én gólyatáborban ismertem meg a páromat (ő segíteni jött le) és akkor volt barátnője szóval gyötörtem magam amiért beleszerettem. Aztán irogatni kezdtünk és barátilag elmentünk egy-két helyre.

Ahol ténylegesen összejöttünk az apum szülinapja volt ahol valaki közölte hogy hívjam meg a belépő pedig pia. Ő jött is, és direkt visszarohant a boltba olyanért amit én is szeretek. Ott csak fogtuk egymás kezét. Nem mondta ki semelyikünk a kezdeti szakaszban hogy; Szerelmes vagyok beléd vagy ilyesmi. Csak jött magától.

Akkor 14L és 16F

Most 16L és 18F

Még mindig eggyütt vagyunk ❤️

2018. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. jó nektek. jöhet még.
2019. jan. 1. 12:07
 9/11 anonim ***** válasza:

interneten ismertem meg. Nem sietett a kapcsolat.Minden a maga idejében történt. Lassan másfél éve együtt vagyunk.

ő 17 én 16.

2019. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és ki mondta ki, h akkor ti együtt vagytok?
2019. jan. 19. 14:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!