Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vélemény az adott helyzettel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény az adott helyzettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves fiú vagyok, barátnőm 18 éves, 3,5 éve vagyunk együtt. Eddig minden zökkenőmentesen ment, apró vitáink voltak csak, de élveztük a kapcsolatunkat. Azonban november óta van egy fura dolga barátnőmnek, teljesen valami változása vagy mit tudom én mije van/volt és számára fontos embereket teljesen lekapcsolt magáról és most jöttem én, igaz már november óta az "új" barátait felém helyezte szinte mindig. Szexuális és érzelmi téren is teljesen hanyagolt és tegnap este ennek nem tetszésemet is nyilvánítottam ki. Egy nagyon nagy vita közben szinte hozzám se szólt, de folyamatosan győzködött, hogy ő vele van baj, én jó vagyok, mindent megadtam sose hibáztam és hogy ő örökké szeretni fog.

Ezek ellenére most 2 hétig "szünetelünk", tehát nem keressük egymás társaságát, mert neki is és nekem is kell gondolkodnom.

Mit tanácsoltok, ezen tényezők tudatában ti tovább vinnétek a dolgot, vagy hagynátok? Rettenetesen szeretem, de nem szeretnék a sor végén lenni se, szeretném ha párként viselkednénk.



2019. jan. 1. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
inkább hagyd
2019. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!