Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen a szerelemben? Mit tehetek ezzel a helyzettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sosem volt még igazi párkapcsolatom. Sok fiú tetszett, kavargattam párszor, de semmi komoly. Jóformán teljesen tapasztalatlan vagyok.

Most jóban vagyok egy nagyon rendes és vonzó fiúval. Kedvel engem, barátilag. Hasonló az ízlésünk, sokat találkozunk és már fel is vetettem, hogy lehetne köztünk több. Úgy érzem nem vagyok annyira közömbös neki, mint mondja, sokszor zavarba jön. Ha valaki ránk néz, időt tölt velünk az a benyomás éri, hogy együtt vagyunk. Nem tudom mivel lehetne elérni nála a szándékot valami komolyabbra. Én türelmes vagyok, csak félek valaki lecsapja a kezemről, azt pedig nem élném túl.



2018. máj. 7. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Mondd meg neki az érzéseid, semmi baj nem lesz abból. Lehet h ő is úgy fog érezni.

Ha mégsem akkor is barátok maradhattok, ha pedig mégsem akkor már ideje volt megszakadnia ennek mert egy igazi barát ezért nem fog elhagyni ha kinyilvánítod az érzéseid iránta.

2018. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hagy el. Elmondtam már neki és megkért, hogy ne szeressem őt meg, jók vagyunk barátoknak. Csak néha úgy érzem ez kevés és vele szeretnék lenni.
2018. máj. 7. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Hány évesek vagytok?
2018. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17/l, 19/f
2018. máj. 7. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jelenleg ő is érez valamit irántad és nem tudja mit kezdjen az érzéssel, lehet, hogy ő is fél attól, hogy most jó barátok vagytok, és ha megpróbálnátok lehet hamar vége lenne. Ergo nem akar elveszíteni.


Jelenleg nem tudsz mást tenni mint hogy csak vagy vele.

és vársz.


Másik opció, hogy megpróbálsz másokkal is ismerkedni.

2018. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!