Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ijedek meg a rendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijedek meg a rendes fiúktól és a kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Udvarolnak fiúk,van aki csak egyéjszakás kalandnak tekint-amibe nyilván nem megyek bele,nem volt még soha ilyen és ez nem is az én stílusom. Nyilván tetszik,hogy akarnak engem meg hízelegnek, de semmit se akarnék az olyan fiúktól akik csak megdugni akarnak...

De ha ritkán akad olyan fiú akit a belsőm érdekel és tényleg nagyon rendes,egy hullámhosszon vagyunk,attól meg egy idő után megijedek és félek hogy megbántom őt.. Eleinte nagyon akarom, de minél közelebb kerülünk én azt veszem észre, hogy egyre jobban tartom a távolságot és időt akarok,miközben az együtt töltött időt élvezem vele és boldog vagyok olyankor,de úgy érzem muszáj,hogy gondolkodjak,hogy akarom-e vele és nem értem mert ha eltávolodtunk és látom,hogy nélkülem is nyilván jól megvan akkor meg újra bolondulok érte..

18/L


2019. jan. 5. 00:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és kapcsolataim is voltak már, az első az 1 évig tartott a második meg fél évig
2019. jan. 5. 00:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem vagy képes a megvett kaját a szádba venni és el fogyasztani, valamiért undorotsz tőle, nem veszi be a gyomrod, bár sikerült néhány falatot le nyelni de emésztési zavarok zajlanak ott valahol, valószínűleg még ki is fizetnéd a levett terméket, valamikor meg is tetted! de csak nézzed, hogy miből áll a rá írt össze tevő, és ez össze zavar téged, hogy milyen idegen kotyvaszból is van!

Ne habozz meg venni azt a terméket! igyekezz eleget tenni az eladónak! úgy fenn tartodhatod a fogyasztói társadalmat!

2019. jan. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Látom Jamie Oliver is ide kommentelt,de egyébként jópofa.Amugy meg van olyan érzésem hogy hazudsz kérdező. 1 éves kapcsolatban hogy tudsz megijedni? Ha beijedtél volna ahogy azt szépen leis írtad magadról,akkor a kapcsolat nem tartott volna 1 évig,max 1-2 hónap.1 év alatt az ember szinte mindenhez hozzá szokik,ha akarod ha nem.Szóval nem értem miért mondod magadról hogy megijedsz a kapcsolatban,közben 1 évig meg kibirod.Igen vannak ilyen emberek,de azok tuti nem 1 évig bírják,hanem rövid időn belül döbbennek rá hogy ez nem megy.
2019. jan. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hááát ennek több oka is lehet.

Lehet az is, hogy ha komolyra fordul a dolog, akkor azt érzed, hogy tétje van és meg kell felelned és bedobozolnak és hogy akkor ez számodra kötelezettségekkel meg felelősséggel jár.

Másik lehetőség, hogy egyszerűen a megszokás érzetétől menekülsz el és mindig valami izgalmasabbra vágysz.

F

2019. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyszerű az oka! rám vágysz és azért félsz más srácoktól, mert tudod, hogy nem lesznek olyan jók mint én...
2019. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek is annyi értelme van, mint egy kupac szarnak😔
2019. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!