Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit vártok el egy kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit vártok el egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Szóval egy 20 éves srác vagyok, aki világ életében egy iszonyúan zárkózott, magányos figura volt. Nem az, hogy ne szerettem volna az embereket, egyszerűen csak nem értettem őket, talán kicsit tartottam is tőlük.


Röviden összefoglalva, sohasem voltam nagy májer az emberi kapcsolatokban, de megismertem olyan személyeket, akik rávilágítottak a magányosság negatív oldalára, és úgy érzem tennem kell valamit ez ellen.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy ti miért szeretnétek kapcsolatban lenni?

Mit szeretnétek kapni, és mit tudtok ti nyújtani?

Hogyan képzeled el így a hétköznapjaidat?

Érdemes csak azért kapcsolatot keresni, hogy az ember ne legyen olyan magányos, vagy nem a kapcsolaton, hanem a másik személyen van a hangsúly?

Ha senki olyannal nem találkoztam addig, akivel el tudnám képzelni magam, az az én hiányosságom, vagy csak várnom kell tovább?



2018. nov. 25. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Nos probalok valamennyire osszeszedetten valaszolni de nem a fogalmazas az erossegem


Szoval en se mondanam magam magam egy kozvetlen embernek de probalok mindenkivel kialakitani jo kapcsolatot

En azert "szeretnek" kapcsolatban lenni hogy legyen egy szemely akivel tenyleg barmit megoszthatok elfogad ugy ahogy vagyok szeret es nyilvan megbizhatok benne ez persze visszafele is igaz.Szamomra nagyon fontos hogy jol el tudjunk szorakozni beszelgetni es ne legyenek gatlasok.Az is jo ha vannak kozos programok amiket mindketten szeretunk es nrm ununk meg.A hetkoznapjaim szerintem annyiban valtozna hogy tobbet mozdulnek ki es talan sokkal vidamabb lennek.

Mivel meg nem volt baratom ezert nem tudom teljesen hogy milyen is lenne de en valahogy igy tudnam elkepzelni.


Szerintem azert erdemes kapcsolatot "keresni" mert az ember egy tarsas leny es igenyli masok figyelmet es szeretetet ha ez kolcsonos akkor mindenki boldog ha pedig nem akkor tanulsz a hibadbol es hogy van e valami amin valtoztatni kene es tovabbra is keresed a "megfelelot"


16/l

2018. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ő legyen a lelki társam, hogy megtudják neki mindent adni amire vágyik.


Szerelmet és szeretetet, imádást adok és kapok.


A hétköznapjaim sulival telnek. Hétvégén találkozunk. De amikor majd összeköltözünk akkor nyilván máshogy képzelem el.


Azt nem tudom hogy érdemes e a magányossag miatt, viszont abból is kialakulhat igaz szerelem.


Szerintem csak varnod kell tovább.


Úgy írtam hogy már van párom:)

2018. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kölcsönös szeretetet, törődés, megértést várnék a társamtól. Szeretném, ha olyannak fogadna el, amilyen vagyok és nem akarna megváltoztatni. Persze tisztában vagyok vele, hogy vannak olyan belső tulajdonságaim, amelyek nem feltétlenül pozitívak, mint például a túlzott zárkózottság, az általánosságban való elszigetelődés az emberekhez és ehhez hasonlók. De azt sem tartom kizártnak, hogy idővel tudnánk közösen dolgozni, javítani a hiányosságaimon és talán kicsit több önbizalmam is lehetne. 18/L
2018. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elírásokért elnézést.
2018. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!