Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ha esetleg nem nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha esetleg nem nagyon szeretitek a sminket a barátnőtökön mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
Nem igazán tartom szépnek. Megbeszéltük azt, h aprón, szolidan csinálja. Nekem nagyon fog tetszeni akkor sem, de még a szolid smink nem annyira vészes. Amúgy ő nem az a nagyon sminkelős lány. Ha rájön az 5perc akkor szokott, ami akár azt is jelentheti, h egy hónapban egyszer sem. Megbeszéltük, h a körömlakkot nem használja mert az nem szép, és a szempillaspirálból is az átlátszót.
2019. jan. 5. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jezus...mi az hogy megbeszeltetek? Basszus hadd sminkeljen mar ugy ahogy o akar

Ertem en hogy baratja vagy meg minden de azert ennyire ne korlatozd mar

2019. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Imádom,hogy nem sminkelek 😂😂😂
2019. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Uram kérem fékezze magát. Attól, hogy azt hiszed kemény csávó vagy nem kell kussoltatni nem vagyunk kutyák. Egyébként mi ez a kérdés?
2019. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Basszus én szakítanék veled a lány helyében ,pedig én nem vagyok az a nagyon sminkelős fajta sőt ,van hogy szempilla spirált se rakok ,mert alapból hosszú és fekete a szempillám ,de ha akarom én is ki sminkelem magam néha .

A körömlakkot is megtiltották neki ,én szoktam átlátszót vagy világos kéket/roszaszint?

Esetleg pizzát se ehet,nehogy elhizzon ,te normális vagy ?

Ne korlátozás már ennyire .

Szegény csaj meg nagyon szerethető ha elvisel maga mellett .

Amúgy hány éves vagy?

16/L

2019. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerethet téged *

Így akartam írni .(a szerethető helyett)

2019. jan. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sminkelj te is, aztán csináltasd meg magad minél több fiúval, akkor majd megnyugszol.
2019. jan. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

Megmondom neki, hogy nem nagyon szeretem ha valaki sokat sminkkel és hogy nem tudná e visszavenni mondjuk csak szemöldök és körömlakkra mert úgy sokkal jobban néz ki.

Valahogy így nézne ki: "tudunk beszélni? Szóval nem szeretem ha valaki sokat sminkkel és hogy nem lehetne hogy csak körömlakkot meg szemöldök spirált használsz (vagy mi az, nem tudom a nevét)

2019. jan. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"
2019. jan. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég gyökérség már nem azért... hogy jőssz te ahhoz hogy megszabd a barátnődnek hogy hogyan sminkelhet, meg használhat e körömlakkot..

Ha nekem ilyet mondana a barátom én tuti kiakadnék. Ha annyira szereted akkor nem ilyen kis dolgok miatt nem fogod szeretni.

2019. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell neonpink rúzs, élénkzöld szemfesték meg műszempilla és instaszemöldök, mert az gagyi, ostoba cicababának mutathatja az adott embert, még ha nem is az, akkoris. Attól több meg szebb nem lesz senki! elég egy nude szemhéjpúder, egy kis szempillaspirál meg rózsaszín vagy barackos szájfény, aki szép, annak jól áll, a ronda csajok meg ha egy veder diszperzitet kenek magukra, akkor se lesznek szebbek!
2019. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!