Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiùk! Ti melyik tipusu lányoka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiùk! Ti melyik tipusu lányokat szeretitek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Azt aki könnyen kaphatò.?

Vagy akiért picit tenni kell.hogy elnyerd a bizalmàt szerelmèt stb..?


2018. aug. 9. 22:34
 1/7 GyakoriSzellem válasza:
Én az olyan lányokat bírom akikért tenni is kell valamit, viszont ha jól csinálod azt tudatják veled és kinyilvánítják számodra az érzéseiket
2018. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a 2. Opciót szeretem. De nem erre hajtok persze, hogy minnél nehezebb legyen. De én olyan vagyok ha valaki megtetszik akkor minden tőlem telhetőt megteszek, hogy meghódítsam. Szóval mindenképpen a 2. :)

Persze az a legjobb ha kölcsönös már az elejétől.

2018. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben elég ha megismerhetjük egymást és később eldönthetjük, hogy akarunk többet vagy sem. A nyitott, őszinte lányokat szeretjük jobban. Tudni akarjuk, hogy megéri-e tenni egyáltalán a lányért. Ha megéri, akkor még kaparunk is a lány után ha kell.
2018. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
uccsó, de erőszakoskodni se fogok, ha látom nem megy hagyom, pedig van, hogy csak túl játsza magát
2018. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a könnyenkapható az nyilván könnyű nőcske,van közöttük olyan aki qurva erre lemerek esküdni! Szóval inkább a másikat választanám Picit tenni kell hogy elnyerjem a bizamlát és szerelmét..De tegyük hozzá,ha sokat kell érte tenni pl zárkózott csaj vagy netán büszke,és azt akarja hogy a fiú térden könyörögjön neki,na azt már nem.
2018. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Könnyen kapható
2018. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a kérdes könnyű bolt..Idézet egy filmből (a Nagyon nagy ő).Kit választanátok egy fél mellű lányt vagy egy fél eszű lányt? 1😂😂😂
2018. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!