Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmnek tetszenek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek tetszenek a feketék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel beszélgettünk a barátnőmmel , valahogy téma lett a politika is. Ugyanaz a politikai nézetünk, nem vagyunk rasszisták. Barátnőm kimondta ,hogy nekik nagyon tetszenek a feketék, a bőrük színe, a hajuk, meg ,hogy ő mindig is fekete a akart lenni. Ezek után úgy érzem ,hogy nem vagyok elég jó neki mert fehér vagyok. Mit tegyek?

16/f



2019. jan. 6. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Akkora hülye kérdést🤦‍♂️
2019. jan. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem jelent semmit. Én is imádom a szőke fiúkat, mégis egy fekete hajú srác a barátom, és imádom őt.

Attól, hogy nem az ideája vagy, igenis szerethet téged.

2019. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Én is szeretem a feketéket. Mind a nőket és a férfiakat is. Egyszerűen vonzónak találom őket. A párom nem akad ki ilyeneken , eszébe nem jutna ilyenen problémázni. Sőt mondta is hogy neki a brazil nők is tetszenek. Ezzel nincs semmi probléma, nem azért mondta mert nem vagy elég jó neki. Semmi köze hozzá.
2019. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is tetszenek a fekete nők, sőt szerintem a legjobbak. Én is fekete lennék legszívesebben, de nem vagyok 🤷🏼‍♂️. Fehér baratnőm van, és ő is tudja, hogy bejönnek nagyon a fekete csajok, de nem akadt ki.

20/F

2019. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Ez kesz xdd

2019. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem jelenti azt, hogy nálad jobban tetszenek neki a fekete férfiak. Csak tetszenek neki, lájkolja a kinézetüket. De pl az nem jelenti azt, hogy tgéed vagy saját magát rondának tartja. Csak megemlítette, hogy tetszik neki. Meg amúgy lehet, hogy csak izgalmas neki, hogy más. Tehát, ha meg pl tegyük fel, fekete lenne, akkor lehet, hogy akkor meg fehér akarna lenni, mert akkor meg az lenne számára az egzotikum, amiből ritkaság , és különleges, keveset lát.
2019. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a voroshajuak jönnek be, de a crushom sötétbarna hajú. Mondjuk őt én nem zavarom, nem igazán tudja.
2019. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ideális a kék szem szőke haj megis egy barna hajú barna szemű srác tetszik .

Amúgy meg ha tényleg kedveled és ezt komolyan gondolod akkor .......ne foglalkozz vele ,a feketéknek könnyebb pl.borhibat nem látni rajtuk .

2019. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Addig leszel jó neki, amíg egy senkiházi, nagyképű néger fel nem szedi a nődet.

A négerek után rohangálnak a kis agyatlan libák. Rengeteg ilyet látok itthon és Ny.-Európában.

2019. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Agyhalott identitás zavaros barátnőd van....
2019. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!