Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb barátnőmnek az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek az a fiú tetszik aki nekem mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
12éves korom óta ismerjük a fiút, akkor még csak barátként tekintettünk rá, viszont ahogy idősebb lettem (18/L) másképp gondolkoztam róla, de volt egy 5éves kapcsolatom, ezért nem történt idáig semmi, viszont beszéltem mar róla a fiúval hogy alakulhatna köztünk ki szerinte is valami köztünk. De mivel a volt barátommal akkoriban együtt voltam nem történt köztünk semmi. A legjobb barátnőm, aki szinte a hugom (16/L) ő elkezdett beszélgetni találkoztak a barátunkkal.. és volt kézfogás,ölelés de igazából olyan nagyobb dolgok nem történtek de én támogattam , és eleinte azt mondtam hogy kicsit zavar azért, hogy nekem tetszett és tudta is és ennek ellenére találkozott vele és ennyit mondott rá hogy sajnálja .. De én kiálltam mellette viszont ahogy véget ért a kapcsolatom aminek mar alapbol is voltak nehezsegei ezért én ugy döntöttem összehozom a barátnőmmel a fiút és én felkerestem és édeklődtem hogyan érez a barátnőm iránt, de ő teljesen kizárta a dolgot és közölte hogy ő csak barátként tekint rá több okból is kifolyólag stb... És feljött a múltbéli dolog amiről akkor beszeltunk amikor még baratom volt és megbeszeltuk hogy szivesen megpróbálnánk a dolgokat. Ugye én barátnőm miatt kicsit féltem, de elmondtam neki mit érzek, de nem nagyon fogadta el a dolgot és kíváncsi vagyok hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet úgy hogy mindkét ember fontos számomra és hogy ne veszítsem el őket ?
2018. nov. 13. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Eleg zavaros volt de szerintem a legjobb ha a baratnoddel es ha tenyleg igaz baratok vagytok tarts ki mellette es ne vessz vele ossze egy fiu miatt:)
2018. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!