Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés van de egy jót sem találtam.. Most lesz 16 éves. Ékszert nem nagyon hord, de régebben mondta hogy nyaklancnak örülne. Parfümöt nem szeretnék, az olyan átlagos. Szereti a focit, és most kapott egy király motrot, tehát szereti a motrokat. Valaki esetleg tud valami jót ajánlani?

2019. jan. 6. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Motorhoz valami felszerelés, ami nincs neki? Pl kesztyű, esetleg egy kamera, vagy valami focis cucc.
2019. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam hogy valami focis cucc, azért kérdeztem hogy van e ötlet hogy mit :)
2019. jan. 6. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Én járok vele vagy te? Ugye nem hiszed, hogy majd mi innen a magyar internet sötét bugyraiból olyan csuda dógot fogunk mondani, hogy ott helyben össze hugyozza magát. Remélem nem gondoltad komolyan. Még nincs ápr. 1.
2019. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem egy olyan nyakláncot aminek a medálján kettotokrol van egy kép
2019. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oo, én évekig csináltam azt, hogy 'elsősegély' dobozokat ajándékoztam.

Főleg ha csak kis dolgok jutottak eszembe.

Egy ilyenbe beledobálhatod a kedvenc csokiját, rakhatsz bele egy focilabda alakú kulcstartót, közös képeket, sőt még a nyaklánc is belefér.


Szerzel egy dobozt, lefested fehérre, rádobsz egy piros keresztet és kész is vagy vele.


Vagy szerkeszthetsz neki videót közös képekből/videókból.


Ezek nem annyira költséges dolgok, de könnyen személyre tudod szabni :)

2019. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!