Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 13 éves lány 18 éves fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány 18 éves fiú?

Figyelt kérdés
A húgom 13 éves, és a barátja, akivel nemrégóta ismerik egymást 18. A fiúval nem sokat beszéltem, de amit privátban beszéltünk, azt szűrtem le, hogy csak ‘arra’ kell neki a húgom. Eléggé féltem és nem tudom hogy beszéljem meg vele úgy, hogy ne romoljon a kapcsolatunk, mert nagyon benne van ebben az egészben és nem hiszem hogy könnyen megérti... légyszi segítsetek minél hamarabb, mert nem akarom hogy a húgom nagy hibát kövessen el...

2019. jan. 7. 21:38
1 2
 1/18 anonim válasza:
74%
BŰNCSELEKMÉNY!
2019. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Jelentsd fel ugyanos a beleegeyezési korhatár 14. Szóvál feljelented kiskorú megrontása miatt.
2019. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Szüleitek nincsenek? Én agyonverném mind a kettőt. Azt nem tudom, hogy a lánnyal vagy a tetűvel kezdeném.
2019. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Igen mondjuk az is leír 1-2 dolgot a családotokról hogy a húgod ennyire okos, a szüleitek meg ölbetett kézzel végignézik.
2019. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Beszelgess vele mindenképp erről!

A csavot meg valahogy tiltsd le

Bár ugye mindig is az idősebb csavok voltak úgymond a “menők” szóval lehet h nem lesz több pár csóknal

De viszont sok az olyan gyerek is aki rogton ve adja a derekát ha csak annyit mondanak h “szép a hajad”

Undorító az ilyen 18 éves kis senki, aki nem tud felszedni egy vele egykorú csajt!

2019. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Én is 18 leszek, de ha megvárja még 14 lesz a hugod akkor törvény se ütközik bele. Ha csak kihasználni akarja akkor beszélj a hugoddal, ne engedd!
2019. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
De most még törvénybe ütközik szóval jelentse fel a kis pedofil r ohadékot.
2019. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tényleg csak megfektetni akarja, akkor mindenképpen tenned kéne vmit. Bár tuti nem akar majd igazat adni a hugod. S nagyon mérges lesz. Valahogy óvatosan kéne megközelíteni a témát. Nem lerohanni azzal, hogy te azt szürted le, hogy csak "arra" kell.

Beszélgess vele a kapcsolatokról, srácról, az első csókról meg ilyesmiről. Aztán próbálj meg a szexről is beszélni vele. Amúgy te milyen nemű vagy?

Mond el te mit, hogyan gondolsz a szerelemről meg ilyesmi.

Ja, s olyat sose tanácsolj neki, hogy csak azzal feküdjön le, akit szeret és viszonyt szereti. Mert ő tuti úgy gondolja, hogy ez az igaz szerelem, mi most van neki!

2019. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a hugodat kedvesen ,hogy mennyire kedveli azt a fiút .majd azt hogy a fiú mennyire kedveli őt .

Aztán mondd el neki ,hogy "hugi lehet úgy van ahogy te mondod,de vannak kétségeim hogy a srác csak'azt'akarja és féltelek "


Esetleg kérdezd meg hogy bármilyen tanács kell e neki

És mondd meg hogy semmiképp ne feküdjön le a sráccal ,mert később még megvannak .


És ezeket ne feszülten ,idegesen mondd .

Legyél kedves és tűnj megértenék ,ha nem is vagy az ,különben nem hallgat meg .

Pedig már azzal is többre megy hogy ezt hallja


16/L

2019. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem a srác közelébe se kéne engedni :%
2019. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!