Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha én is tetszem a lánynak és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én is tetszem a lánynak és ő is nekem, akkor járjunk? 12/F

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor derül ki, ha megbeszélitek. Ez általában úgy szokott történni, hogy a fiú megkérdezi a lánytól, hogy "Lennél a barátnőm?" (természetesen élőben, mert online ezt nagyon gáz megkérdezni!) Ha tetszetek egymásnak, akkor igent fog mondani :)
2018. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. máj. 1. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha csupan kulsore tetszetek egymasnak, akkor meg ne gyertek ossze, elobb szerelmesnek kene lenni ahhoz. Ha az is meg van, siman :)
2018. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szólitsd meg, hídv közös programra. A szerelem a megismerés során alakul ki, első látásra igen ritka.
2018. máj. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Igen, járjatok. Isibe.
2018. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
79%

Na egen, ennyi idősen iskolába járjatok inkább..

Jobban jársz..

2018. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Honnan tudod, hogy tetszel a lánynak? Amúgy a fütyid környéke már tollasodik? :D
2018. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!