Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Alap hogy mindenki szereti a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thoughtful kérdése:

Alap hogy mindenki szereti a párja/kiszemeltje illatát?

Figyelt kérdés
Vagy van itt olyan aki annyira nincs oda párja illatáért? Es most nm edzés utáni izzadság szagra gondolok hanem ugy az alap illatra

2019. jan. 14. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alap. Van is olyan kifejezés, hogy megvan a kémia. Pont ezért. Olyan illatanyagokat bocsát ki, ami neked kellemes.
2019. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, az. hosszabb tavon (bar en rovid idot sem birnek ki valakivel akinek nem szeretem az illatat) nagyon fontos. nekem pl az illata kb egy kulon szerelem, es jo is ez igy. egyebkent evolucios oka is van, azt hiszem a szamodra kellemes illatu embereknek mas a genetikai allomanya, igy probalja biztositani a szervezet a genetikai keveredest es beltenyeszet elkeruleset, az ellenallokepesseg fejleszteset
2019. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első, ez konkrétan az a bizonyos "kémia".


Nem tudom ki hogy van vele, de én a párom edzés utáni izzadság illatát szeretem a legjobban

2019. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es mi van akkor ha nekem tetszik valaki de az illata annyira nem :/
2019. jan. 16. 06:45
 5/5 kupon73 válasza:
Vegyél neki ajàndékba az orrodnak tetsző spayt vagy hozzàszoktatod magad a termèszetes illatához.
2019. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!