Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikortól számít járásnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nat-P kérdése:

Mikortól számít járásnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés de ez a fiú előtt senkivel nem jutottam el odáig hogy kapcsolatra gondoljak.

Sokadik(8)randi után nála voltunk és meg csokolt, akkor mi most együtt vagyunk?

Tudom tisztazhatnam vele, de milyen hülye kérdés és kínos is lehet ha ő nem így gondolja.

Vagy ez hogy szokott menni? Csak alakul, vagy meg is kell kérdezni, vagy valami hasonló, utalás tenni, virágot adni vagy nem tudom. Mert őszintén egyelőre én nem feltétlen szeretném elkotelezni magunk, lehet félek is kicsit az egésztől azért is.

Meg sose váltott szerelmet meg ilyesmi, vagy ezt a járás dolgot ki honnan számolja?

Én 17L ő 21F



2019. jan. 14. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolat előtt fenn voltál a lakásán,ha jól gondolom? Ilyet máskor ne tegyél.
2019. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt kapcsolat válogatja,mi például a 3.randi óta vagyunk együtt,a barátom hozott nekem virágot,viszont Ő amúgyis figyelmes tipus.Lehet,hogy a te fiúd nem “kerít”neki ekkora feneket,hogy virágot vigyen vagy külön fel tegye a kérdést.Utalni megpróbálhatsz rá,hogy ő,hogy gondolja..
2019. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szexre kellesz!
2019. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, mert nem is feküdtünk le.
2019. jan. 14. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat más és más. Engem az exem a 4./5. randin csókolt meg, de én csak akkor tudtam biztosan kijelenteni h egyutt vagyunk, amikor meg is beszéltük hogy akkor most mi van köztünk:) (ez kb egy két héttel az első csók után volt.) De dátumnak az első csók napját tartottuk számon.
2019. jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

17L

Ez lemaradt

2019. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4:Attól még kellhetsz neki csak szexre.
2019. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!