Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikortól számít egy fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít egy fiú-lány barátság, ahol mindkét személy szerelmes egymásba járásnak?

Figyelt kérdés

Ezt meg szokták beszélni,hogy mostnantól járunk,vagy mi?

Vagy hol kezdődik egy párkapcsolat?

Nem értem ezt. Tehát ha pl van egy lány akit szeretek és viszonozza,akkor mikor lesz az,vagy mit kell tenni ahhoz hogy elmondhassam hogy van barátnőm?

Értelmes válaszokat kérnék ha lehet :D



2016. ápr. 26. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor elmondjatok egymasnak az erzeseiteket megbeszelitek a dolgokat es onnantol (szeretitek egymast ossze szeretnetek jonni)
2016. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Az érzések elmondásán túl vagyunk,de itt megállt a világ :)

De hogy kell valaki 'felkérni' kapcsolatra? :)

2016. ápr. 26. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
15,de már másfél éve beszélünk,mostanában érzem úgy hogy lépni kéne :)
2016. ápr. 26. 23:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha összejönnétek. Ennyi :)
2016. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15 évesen én is feltettem ugyanezt a kérdést, és nem kaptam rá normális választ. Most, pár évvel később már teljesen megértettem, te is meg fogod.


Nem kell felkérni a kapcsolatra. Ha már voltatok pár randin, és már kézfogás, ölelés több is volt, akkor már simán elmondhatod másoknak is barátnőként :)


Az a lényeg, hogy mindkettőtöknek egyértelmű legyen, hogy ez egy kapcsolat.

2016. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miután szerelmet is éreztek egymás iránt.
2016. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Két fél megbeszéli egy mással hogy járnak vgy a fiú vagy a lány megkérdezi a másik személyt hogy lenne a a barátja vagy a barátnője?!
2016. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!