Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Minden gáz dolgot tud rólatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden gáz dolgot tud rólatok a párotok?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanokra gondolok, amik a múltban történtek, és eléggé kínosak. Pl.: szexchat random oldalon,

2019. jan. 20. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Ilyeneket meg ne osszál vele, ha jót akarsz magadnak.

Ameddig nem vagytok házasok, soha.

2019. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem még utána sem érdemes.

Mindenki csinál hülyeséget, igen, én is csináltam :D

2019. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Itt szexchateltél és ezt elakarod mondani a jelenlegi párodnak ? :D
2019. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elméleti a kérdés, nincs párom. Csak csomót gondolkodom, hogy hol van a határ az őszinteség és a saját szennyel traktálás között :) meg zavar h van valami amit nem mondanék el valakinek aki elvileg mindent tud rólam
2019. jan. 20. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Megtudta, hogy egy 12 éves kínai kislányt tartok a pincében😥

Gecci, hogy lehet ilyen faxságot kitalálni mond már🤬

2019. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Az már rég rossz, ha valamit szégyellsz előle. Az is, ha alapból úgy állsz hozzá, hogy "nem mondok neki semmit, mert úgyis szakítunk egyszer"
2019. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tud rólam mindent és én is róla. Itt a hangsúly az időn van. Nem mindegy, hogy 1 hónapja vagy valakivel, vagy 1 éve. Ne add ki magad rögtön, mert könnyen pofára eshetsz és a bizalmas infók kitudódnak. Ha megvan a kellő idő, a kölcsönös bizalom, szerelem és érdekli az illetőt, akkor elmondhatsz mindent. Elvégre egy kapcsolat az őszinteségen alapul és aki szeret, az a múltaddal, hibáiddal együtt szeret.
2019. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kifejezetten olyan téma ami, ha szóba kerül elmondhatod hogy "kipróbáltam, de nem jött be" vagy egyszerűen kipróbáltad egyéb körítés nélkül, de ha nem jön fel magától a téma akkor nem is kell feszegetni.
2019. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!