Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Animések! Nektek a párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Animések! Nektek a párotok szintén animés vagy teljesen tudatlan a témában?

Figyelt kérdés

Esetleg valaki olyan mint én? Animés és nincs párja?

19F


2018. okt. 30. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

1,7 éve, hogy vele vagyok. Nem animés, de nézett animéket, nem rajong ezért, ahogy én sem túlzottan. Habár régen sok animét néztem. Japán kultúra és nyelv miatt csorog a nyálam. Viszont mind a ketten szeretjük a spanyol nyelvet. Ezt csak példaként írtam.

Nem ez a döntő dolog, hogy együtt maradtok e vagy sem. Az sem zavarna, ha utálná az animét. Nem ez miatt szeretem.

2018. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Animés lányok általában nagyon rosszul néznek ki. Mármint nem arra célzol hogy aki animét néz az csúnya, hanem azokra az úgymond weeabo lányokra
2018. okt. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat!


#1 Tudom csak, hogy ez nem döntő dolog. Csak Magyarországon mint hobby animézés sokan elutasítják, rossz szemmel néznek azokra akik animét néznek. Ezért érdekel a kérdés.


#2 Az, hogy egy lány animét néz nem jeleneti azt, hogy rosszul néz ki. Vannak közöttük persze számomra rossz kinézetüek, de egész csinos lányok is.

2018. okt. 31. 07:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt mondtam hogy nem azért néznek ki mert animet néznek, inkább azért mert akik már ennyire elvakultak bele vannak esve egy nemzet kultúrájába, legyen az magyar, japán, ókori római, ott valami nem százas, és ez őszintén szólva külsőleg is jól látható
2018. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Párszor el kellett olvasnom a hozzászólásod, de már értem az álláspontodat. Gyakorlatilag olyan mint régen az emok. Így gondolod nem?
2018. okt. 31. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő is animés, igen. És ezen kívül még millióegy dologban hasonlítunk.
2018. nov. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!