Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 évesen ciki nem szűznek lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen ciki nem szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Van barátom,és nagyon szeretjük egymást,de még nem volt meg,mert fiatalnak éreztem magam.

Emellett az elsőnél mire kell odafigyelni?

16/L



2019. jan. 26. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Szia én is 16 vagyok, és szűz, hovatovább még nem is csókoloztam de én egyáltalán nem érzem cikinek.Szerintem semmi ciki nincs benne.16/L
2019. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdés az,hogy ciki nem szűznek lenni :) De köszi a válaszod,biztos jó lesz majd,ha lesz barátod hiszen érett leszel :)
2019. jan. 26. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy erzed
2019. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki!

Akkor veszítsed el a szüzességedet és azzal, amikor úgy érzed, hogy nagyon szeretitek egymást, nem egyetlen alkalomra kellesz neki. Ekkor nem kell félned magától az aktustól. Hogy mire kell felkészülnöd, arra számtalan feleletet találsz itt a gyik-en.

F.

2019. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdés az hogy ciki nem szűznek lenni a leírás meg arról szól hogy még az vagy. Akkor most mi a kérdés ? Hogy veszítsd-e el vele ?
2019. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!