Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti milyen ajándékkal leptétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen ajándékkal leptétek már meg a barátotokat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenki egyedi és nem mindenkinek lehet ugyanazt az ajándékot adni, de hátha tudok meríteni ötletet abból, amit ti már adtatok/terveztek adni a barátotoknak 🙂


Kort is írjatok legxszi :)



2019. febr. 5. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Közös kép, szakácskönyv mert az első randinkon bebizonyitotta hogy rosszul főz, közös élményt adtam neki legtöbbször pl.(közösen elmentünk bobozni, kalandparkba,..) de vettem már neki premier előtti vetítésre is jegyet mégis a legjobban a saját készítésű kuponoknak örült. Erre aztán bármit ráírhatsz. (Ma azt nézzük amit te szeretnél, elmegyek a hugaidért, ma én főzök, egy egész nap ágyban....) aztán akkor használja fel amikor akarja
2019. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem a barátnőm azzal lepett meg hogy megcsalt. Na ennél nagyobb dolog nem is kell. Próbáld ki te is.
2019. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 köszi nem, nagyon szeretem a barátom, szóval meg se fordult ilyen a fejemben
2019. febr. 5. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!