Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy 16 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy 16 évesen huszonévesekhez vonzódom?

Figyelt kérdés
Már tini korom óta 18 az alsó határ amiről tudom hogy picit beteges. Lehet ez egy "visszafogottabb apakomplexus"? Arról olvastam hogy kiváltó oka lehet ha apa nélkül nő fel egy lány ami nálam is így van, nem is ismerem az apámat. Bár nálam a 24-25 év a felső határ. De szeretem a biztonságérzetet amit adnak,hogy érettebbek és önállóbbak mégis fiatalok még. Egyszerűen fogalmam sincs mit gondoljak erről az egészről. Jöhetnek az ítélkező válaszok de nem tehetek róla...
2019. febr. 6. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

szóval összejönnél egy majdnem 10 évvel idősebb emberrel, aki már a családalapitáson gondolkodik?!

Nem a te gondolkodásod beteges, hanem az lenne, ha a férfi odáig eljutna hogy ilyen kis tinit fogadjon ,,szivébe''.

Hát szerintem majd megfog változni a vélményed.

2019. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Én is hasonlóan gondolkodom bár nálam minimum 2 év korkülönbség és max 7.

16l

2019. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapból nekem is bejönnek az idősebbek... Viszont max 18 évessel jönnék össze, az a legfelső határ
2019. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen oké. Nekem meg a fiatal lányok jonnek be. Szeretek örömet okozni.


F

2019. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Úristen, nem minden 24 éves gondolkodik családon. Sok pasi 35 felett is gyerek nélküli.

Én 30asokhoz vonzodóm, és akkor mivan? Mai világban ez teljesen elfogadott már, nem kéne ennyire maradinak lenni egypár embernek.

Attól, hogy más ítélezik, nem tudom megváltoztatni az érzéseim, és nem tehetek róla, de nem is akarok.

Velem egykorúak annyira kisfiúsak, olykor elgondolkodok, hogy nekem miért nem velem egykorúak kellenek, de aztán körbenézek és rájövökxd

2019. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!