Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 14 éves kamasz lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 éves kamasz lány vagyok és nem tudom eldönteni, (de lehet, hogy csak félek) hogy a saját nememhez vonzódom-e?

Figyelt kérdés

egy olyan lány vagyok aki szereti nézni a fiús youtubeon játékokat pl.: GTA PUBG ARK és ha fiú lennék el is tudnám képzelni milyen lennék viszont a lányos ruhákat sminkeket ékszereket... IMÁDOM szóval imádok lány lenni. De mégis félek lehet hogy csak a hormonok de nem tudom eldönteni hogy most mi van

ezek mellett a fizikának, törinek, autóknak vannak is olyan részei amik érdekelnek mert olyan jó érzés amikor ilyenekről többet tudok mint egy fiú és el is lehet ilyenekről beszélgetni velük

lehet hogy azért is van egy szorongásom mert apáék mindig azzal "viccelődtek", hogy vigyázni kell rám mert ez a lány aranyat ér és a pasik sorba fognak állni de apum már fel van rá készülve... és az a gond hogy ki is nézem belőle ráadásul még el is ítélik azt aki a saját neméhez vonzódik

tanácstalan vagyok :(


2017. dec. 30. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nem hiszem, hogy ez azt jelenti, hogy a saját nemedhez vonzódsz. Rengeteg lány van, aki szereti nézni a fiús videójátékok. Én nem nézem, de néha játszom vele. Szintén imádom a lányos dolgokat. Bár a fizikát ki nem állhatom, de a törit én is nagyon szeretem. Illetve az autós dolgokba mindig apát zaklatom, hogy mi micsoda. Nem hinném, hogy emiatt a saját nemedhez vonzódnál. Szerintem ez normális. :)

14/L

2017. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt elmondtad, hogy szeretsz néhány fiús dolgot, de ez itt tökre nem számít. Tetszenek a lányok vagy nem? Érzel valami vonzalmat egy szép lány láttán? Vonzódsz a lányokhoz? Mert erről semmit nem írtál. :D
2017. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nemtudom és se mit erzek csak azt veszem eszre magamon ha olvasok egy cikket ami a lányokkal foglalkozik pl:öltözködés

Akkor megnézem őket viszont most volt egy osztálytarsam aki irant lehet többet ereztem de össze vagyok zavarodva és lehet h még felek is ezmiatt a szerelemtől

2017. dec. 30. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak bebeszéled magadnak:D Én szintén szeretek játszani (GTA, Assassin's Creed, Forest stb...). Van h fiúsan öltözök, van hogy nagyon lányosan. Kiskoromban mindig segítettem apumnak, ha javított vmit, mert érdekelt. Nem sokat tudok a sminkelésről stb...és mégis a fiúkat szeretem:D Nem ezek a dolgok döntik el a nemi identitásod, hanem hogy hogyan tekintesz a saját nemedre.

18L

2017. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az emberek pszichológiai fejlődésének van egy olyan szakasza, amikor a saját neméhez vonzódik, szóval ez elvileg normális. Sőt azt is hallottam, hogy a nők nagyobb százaléka vonzódik a saját neméhez is. De amit leírtál az alapján nem tűnsz leszbikusnak, mert szerintem ez nem igazán abban nyilvánul meg, hogy mi az érdeklődési köröd, hanem abban, hogy egy neked tetsző nőt megkívánsz. Szóval szerintem a töri, fizika, matek és videójáték teljesen rendben van, ne aggódj emiatt.
2017. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!