Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hol lehet könyv kedvelő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet könyv kedvelő srácokkal beszélni/ismerkedni?

Figyelt kérdés
Rég nem volt,de sose volt komoly kapcsolatom,fiatal is vagyok,az igaz. De ahányszor el kezdek komolyabban beszélni egy sráccal mindig fent akad azon,hogy szeretem a könyveket és imádok olvasni. Ezért úgy gondoltam örülnék ha könyv kedvelő srácokkal is ismerkednék.
2019. febr. 6. 21:59
 1/9 A kérdező kommentje:
16/L
2019. febr. 6. 21:59
 2/9 kamugyrosz ***** válasza:
85%
Konyvtar
2019. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán könyvtárban, bár pl én is elég sokat olvasok, mégsem járok könyvtárba. Jobban szeretem megvenni őket.

Esetleg iskolában. Ott ugyebár akkor ismerheted meg igazán az embereket, ha sokat baratkozol velük.

Vagy ott van a tömegközlekedés, esetleg csak simán az utca, nyugodtan jelezhetsz a srácnak ha külsőre tetszik, pl szemezek vele, ramosolyogsz, ha nem félénk, biztos odamegy. Aztán csak alakulnak a dolgok... (Attól még hogy nem olvas sokat, nem hiszem, hogy ez mindenképp mínusz pont lenne nála)

Probalkozhatsz amúgy interneten is, bár ugye legtöbbször a távolság kozbeszól.


Valójában egy csomó lehetőség van. S a legtöbb ott van az orruk előtt...

2019. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Manapság az olvasás nem egy népszerű dolog. Én se szoktam, de nem vetem meg, nem zavar.
2019. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Én jóval idősebb vagyok tőled,41.Gyerekkoromtól fogva jártam könyvtárba fiatal felnőtt koromig,az internet megjelentével jónéhány könyvtár bezárt az elmúlt években..Igazából nem tudom manapság mennyien járnak könyvtárba,de az én időmből nem nagyon emlékszek olyanra hogy a könyvtárban tolongtak volna a fiúk-lányok,pláne hogy ott ismerkedtek volna,rajtam kívül 1-2 velem egykorú járt rendszeresen,közép és nyugdíjas korúak.Pedig volt egy hangulata..imádtam késő ősszel,télen beülni és olvasni reggeltől estig,átjárta az egész termet a könyvek illata..hangulatos kis olvasósarkok..kár hogy már nincs meg a könyvtárunk,hiányzik,szép emlékek fűződnek hozzá.
2019. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy a neten. Könyvmolyon
2019. febr. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 t n t válasza:
Milyen könyveket szeretsz, és merre laksz?
2019. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vonaton is lehet ismerkedni, ott is sokan olvasnak.
2019. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Könyves fórumok talán.Ha szeretted az éhezők viadalát,akár nekem is írhatsz! ;)

19/f

2019. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!