Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az van hogy még nem csókolozta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az van hogy még nem csókoloztam. Vannak tippjeitek hogy mire figyelhek, vagy higy mit ne tegyek? Esetleg hogy hogy kell?

Figyelt kérdés
Van barátom és már egy jó ideje együtt vagyunk ,de még nem csókoloztunk(vagyis csak szájrapuszi volt.) Én nekem ő az első kapcsolatom és még nem csokolóztam,ő már igen de erről nem nagyon szoktunk beszélni, de már éreztem hogy néha a szájpuszinál többre vágyik. Hogy kell csókolózni? Mire figyeljek óda? Több fajta módon is lehet csokolozni? Ha igen ti hogy szeretitek a legjobban? Minden válasz érdekel ami csokkal kapcsolatos! Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. febr. 7. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt kérdezd hogy ki hogy szereti,hanem hogy te hogyan szeretnéd,milyen élmény legyen. Tudja hogy sose csókolóztál még? Hadd kezdjen ő és egyszerűen csináld. Bocsi hogy kérdem de hány évesek vagytok?
2019. febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hogy ő irányítson az elején. Arra figyelj, hogy ne nyálazz (pl előtte nyelj egyet), és ne harapd meg. Levegőt pedig szigorúan csak az orrodon keresztül vegyél. Nem tudom más hogy van vele, de engem zavar mikor valaki liheg csók közben mint egy kutya.
2019. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, hogy ne csorogjon a számba a nyála, az enyém se az ő szájába. Szerintem az ajkak összeérintése a legerotikusabb az egészben
2019. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!