Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek a barátság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a barátság extrákkal-ról? 17L

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is szívesen olvasok, esetleg miért rossz vagy épp miért jó

2019. febr. 13. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Én fiúként nem igazán mennek bele, úgy, hogy most van párom. Szerintem előtte sem mentem volna igazán bele mármint egy éjszakás kaland akkor oké, viszont egy baráttal, többször is, az ügy érzelmek nélkül sztem nem annyira jó...


Viszont nem itelem el. Tehát ha valaki ezt csinálja, nem nézem amiatt le..

2019. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a véleményem mint az elsőnek. Nem próbálnám ki. Lehet picit prűd is lennék hozzá mert nem szexelnék szerelem nélkül. Viszont ha valakinek bejön akkor simán lehet. Nem ítélem el.
2019. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hosszútávon nem valami jó ötlet. Utána ciki lesz mint egy szakításkor. Szerintem hülyeség és nem mennék bele!
2019. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én srácként simán belemennék, ha kölcsönös a vonzódás, viszont érzelmek nélkül hosszútávon nem lehet csinálni. Előbb-utóbb úgyis elkezdene valaki kötődni a másikhoz.
2019. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Deniel9 ***** válasza:
50%
Nem létezik "barátság extrákkal", idővel az egyik mindig többre fog vágyni mint a másik. Ez elkerülhetetlen körforgás. És aki ennek az ellenkezőjét látja az sajnos elég butus:) 19/f
2019. febr. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

voltam benne, jó volt, amíg nem akart többet.

részletekért írj, kérlek!

2019. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
A szexkapcsolat értelmetlen, miért létesítsek olyannal rendszeres szexuális kapcsolatot, aki nem törődik velem érzelmileg, nem akar a társam lenni. Valaki majd többet érez ilyenkor és az meg iszonyatosan nagy csalódás lesz. Köszönöm nem kérek belőle.
2019. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Kb 8 éve van egy extra barátom, soha mást nem akartunk egymástól...működik
2019. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Neked működik, hogy 8 éve nincs normális párkapcsolatod?
2019. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen, és teljesen jól elvagyok kötöttségek nélkül. Sok rossz tapasztalatom van a fix mások által elvárt és normálisnak titulált összezárt párkapcsolatnak csúfolt csalódásokból...
2019. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!