Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy lánynak láttam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak láttam az instáján kiírva:lelkitársa xypasi akkor az a pasija vagy csak barátja? Szoktam látni. Megszólítanám legközelebb, de ha a pasija akkor esélytelen? Hallottam, hogy mondta a barátnőinek mikor elmentem mellette, tetszem neki.

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az valaki legjobb fiúbarát szerűség lehet.
2019. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt remélem :D
2019. febr. 15. 20:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt reméltem kicsit többen fogják erről kifejteni a véleményüket. :(
2019. febr. 16. 14:06
 4/7 anonim válasza:
100%
Nyugi, ha a pasija lenne nem igy lenne kiirva:) nekem is volt egy legjobb fiu baratom, messengeren lelki tarsamnak volt beirva, es soha semmi nem volt koztunk. De vigyazz, a lanyok altalaban egy ido utan tobbet ereznek a legjobb fiu baratjuk irant, ugyhogy batran szolitsd meg mielott ez bekovetkezne!:)
2019. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi. jöhet még vélemény.
2019. márc. 9. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a srácok általában legjobb barátok, haverok, akikkel elhülyülnek suliban és utána, de semmi nincsen köztük.

Szerintem meg pont ellenkezőleg van. A srácok kezdenek el egy idő után "szerelmesek" lenni a lányba, mert a sok együtt töltött idő hatására azt hiszik, hogy több van a dologban. De ha egy lány friendzone-ba tesz egy srácot, nagyon ritka, hogy másként kezd el rá tekinteni. Vagy ha mégis, rövid időn belül elhalnak ezek a kísérletek, mert fura és ciki érzés.

Nem a levegőbe beszélek, saját példám. Nekem is volt sok nagyon jó fiú barátom, és 2-3 azt hitte többet akarok tőlük, mert sokat vagyok velük. Pedig csak szimplán ezért barátok, mert jól érzem velük magam, akkor mért ne lennék velük? De sosem tudtam elképzelni egyikükkel sem komoly dolgot. Egyszer randiztam az egyikkel, de beláttuk, hogy ez nem nekünk való.

Szóval, hívd csak el nyugodtan. Neked amúgy sem kell tisztában lenned a magánéletével. Úgyhogy ha mégis van barátja, akkor max így jártál, hogy nemet mond. De akkor is inkább ez, mint hogy meg se próbáld! Hajrá!

2019. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. márc. 20. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!