Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszek ennek a lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek ennek a lánynak?

Figyelt kérdés
2éve egy osztályba járunk, volt egy olyan este amikor estétől napfelkeltéig beszélgettünk. Órákon mikor ránézek akkor mindig látom hogy elnéz, mert előtte nézett. Minden mondatomon nevem, élőbe is. Szerintetek?

2019. febr. 16. 21:28
 1/5 anonim válasza:
73%
Szerintem tetszel neki, ha nem is szerelmes, de valamiféle szimpátiát biztos érez irántad. Lányként tudom, hogy ezek elég gyakori jelek: néz téged, majd elkapja a szemét, ha egész este beszélgettek, akkor biztos mindig válaszolt neked és ez is árulkodó. Meg ha nevem az nevet akar lenni, akkor ez is jellemző, akármilyen béna viccet mondasz, mindenen nevet az a lány akinek tetszel.
2019. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tutira gyűlöl és megvet. (Ez irónia volt.) Valószínűleg rokonszenvezik veled; sőt, nagyon nagy eséllyel még ennél is több.
2019. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenbizonnyal tetszhetsz neki.
2019. febr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak dugni akar, a testedet akarja :((((
2019. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból tudom, mert én is voltam ilyen helyzetben, (19N) hogy tetszel neki.

A kérdés az, hogy viszonzod-e?

2019. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!