Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom "legjobb barátnője"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom "legjobb barátnője" egyre jobban idegesít, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommal évek óta ismerjük egymást, de nagyjából 3-4 hónapja alakult ki közöttünk szerelem. Nem egy társaságba járunk, nem ismerem egy barátját sem. Mikor még nem volt semmi közöttünk az a lány akkor is ott volt mellette. Sok mindent mesélt, hogy miket csináltak, akkor ez egyáltalán nem zavart. Pl a lány általában mindig az ölében ül, egyszer lazán levetkőzött előtte, olyan is volt, hogy megcsókolta, vagy éppenséggel a lány fenekét fogdosta a barátom. "de semmi több nem történt" Mióta együtt vagyunk, nem tudom, hogy történt e ilyen közöttük, de még mindig szokott ilyen sztorikat mesélni nekem. Alapvetően egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, nekem is vannak fiú barátaim, de én nem csinálom ezt velük, sőt eszembe sem jutna ilyet tenni. Próbáltam ezt lenyelni, hogy engem szeret, mert amúgy tényleg őszintén kimutatja és mióta együtt vagyunk csak "régi" sztorikat mesél, újat nem... Szeretnék bízni benne, de valahogy nem megy és választás elé sem akarom állítani. A lánynak mellesleg elég sok kapcsolata van/volt többször is kérdeztem a barátomat, hogy miért nincs vele együtt és mindig azt válaszolta, hogy túl fárasztó a csaj. Nem tudom, hogy igazából egyáltalán miért mesél nekem ilyeneket, sokszor az eszembe jut, hogy talán ennyire se tart, mert tudja, hogy szeretem és ez nekem belefér, de többször is jeleztem finoman, hogy ez nekem nagyon nem tetszik és most már ne csinálják, mert velem van, ha meg vele akar lenni, akkor mondja meg, nincsen semmi baj, csak ne húzzuk egymás idejét. Tegyük fel, hogy már nem csinálnak ilyeneket, akkor ti lányok képesek lennétek eltűrni a barátotok mellett egy ilyen lányt?

Vagy tényleg ennyire hülyének néznek?


2019. febr. 19. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A lány valószínűleg bi.
2019. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is van olyan lány barátom, akivel évek óta jóban vagyok és énis csókolóztam már vele de én se jönnék vele össze. Mint barátot, nagyon szeretem és egyetlen nőért se cserélném le csak úgy mondom, tehát ha nekem a barátnőm azt mondaná, hogy ezek a dolgok őt zavarják, akkor már szedhetné is a cókmókját.


Úgyhogy neked kell döntened, hogy elviseled vagy beszólogatsz érte de akkor ne lepődj meg ha pofára esel.

2019. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha problémád van a lannyal akkor mondd el a barátodnak. Annak semmi értelme ha nem mondod el mi zavar, mivel úgysem fog csakugy elmúlni és zavarni fog végig csak egyre rosszabb lesz. Szerintem nyugodtan hozd fel a témát hogx kicsit zavar mert felsz hogy a lánynak tetszik a barátod. Azt viszont semmiképpen ne kérd hogy valssszon. Csak mondd el mennyire rosszul érint ez az egész téged. Szerintem ha szeret akkor megérti és meg fogjatok tudni beszélni, kompromisszumot tudtok kötni:)
2019. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!