Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Így lehet barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Ha tényleg arogáns, kicsit, bunko, keményfejű,Fönökösködő leszek persze ezeket stilusosan úgy tényleg lehet szép barátnőm? Mielőtt valaki olyanokat írna , hogy a belső számít és olyan ritka akinek belsőleg,kűlsőleg szép! Annak úgy elmondom , hogy rengetek szép egyben normális,kedves lányt ismerek! Bár nekem inkább a kűlső az első, a belső másodlagos! Mert nekem is van egy rossz oldalam, tehát ha csajnak van egy kis egoja az be is jön?!

17/F



2019. febr. 19. 16:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy :D
2019. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%

Es a kortársaim tényleg így vezetnek le egy vitát....

Ha lesz is barátnőd, nem én, át biztos.:)

2019. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, hogy akarsz így akárkit is? Szerinted ezzel a magatartás formával nem taszítod el az embereket magad mellől?

Nem mintha nagy dolog lenne néhányon változtatni...

2019. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
31%
szerintem b*szd meg magad
2019. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Bocs de én

kicsit eleve gőgös vagyok, és még jobban az akartam vagy talán akarok lenni!

2019. febr. 20. 22:23
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor találj magadnak egy lányt akinek ha megjegyzel valamit, a képedbe üvölti hogy kussolj már te csicska, azzal szerintem meglesztek.
2019. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát én a “kedvesebb” lányoknál is azt tapasztaltam, hogy gőgös pasikra buknak!
2019. febr. 23. 17:34
 18/19 anonim ***** válasza:
Orvos mikor látott utoljára?
2019. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát tudod, ha tényleg a gőgös pasikra buknak, akkor miért kérdezed, lehet-e így barátnőd? úgy látszik nem vált be eddig
2019. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!