Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lemondja a találkozásokat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondja a találkozásokat, hogyan kellene ezt kezelnem?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 hete vagyunk együtt és egy suliba járunk. Mindig megbeszélem vele, hogy hétvégén akkor találkozunk, de mindig más dolga akad, ami miatt nem tud talalkozni velem. (Hozzáteszem, már voltunk egyszer együtt tavaly, 2 hónapot, ugyanígy a találkozások hiánya miatt lett vége, 6 hétvégéből egy jött össze)

Nagyon zavar és már ezt neki is mondtam, de ő csak annyit válaszol mindig amikor felhozom: “nem tehetek róla, hogy nem erek ra”

Egy sajnálom, vagy egy “bocs” nélkül mindezt.

Szerintetek hogyan kezeljem/beszeljem ezt meg vele?


17/F 16/L



2019. febr. 23. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtad hogy már felhoztad, tehát Te megpróbáltam megbeszélni. Ezek után már csak azt teheted hogy hagyod a fenébe. Ha nem akar veled lenni akkor semmi értelme
2019. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, még egyszer megpróbálok vele beszélni aztán ha nem megy akkor viszlát.
2019. febr. 23. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki mindig lemondja és meg se beszéli, elnézést sem kér, azt (véleményem szerint) el kell felejteni.
2019. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez ilyen sablon szöveg de ha fontos vagy neki szakit időt rád. Bár nem tudom attól függ, jár a lány valami edzésre délutánonként vagy ilyesmi? mert akkor még talán érthetőbb is. Vagy ha szigorú szülei vannak és nem engedik. Mondjuk én is 16 éves lány vagyok, elég szigorú szülökkel de ha találkozni akarok valakivel megoldom. Szóval magamból kiindulva énazt tudom mondani ha akarna elmenne veled de sajnos vannak olyan lányok akik csak azért akarnak párkapcsolatot hogy elmondhassák hogy nekik van de nem tesznek bele semmit. Ha egy suliba jártok gondolom suliban szoktatok együtt lenni. Akkor hogy viselkedik veled?
2019. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Suliba egész kedvesen, mindig kijön elém.

Tudni kell róla, hogy az anyuja eléggé beleszól az életébe, amibe nem is lenne gond, ha nem ennyire tenné. Nem egyébként nem jár sehova, semmilyen edzésre és buliba sem.

Ha nem lenne az iskola akkor életemben nem láttam volna.

Állítása szerint nagyon szeret viszont “nem tehet róla” hogy mindig elmennek valahova.

2019. febr. 23. 22:12
 6/6 anonim válasza:

hát ha az anyja szigorú akkor részben érthető és ha suliban normálisan viselkedik akkor nem hiszem hogy szakitanotok kéne ahogy elöttem írták páran. De viszont a probléma attól még nyilván fent áll amin viszont sajnos csak ti tudtok segíteni hisz ti ismeritek a lány szüleit. Valahogy be kéne bizonyítani a lánynak hogy van elég felelőség teljes hogy elengedjék de ezt már tényleg csak ti tudhatjátok hogy érhetitek el


16/L

2019. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!