Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » "A legfontosabb találkozásokat...

"A legfontosabb találkozásokat a lelkek előre megbeszélik egymással, amikor a testek még nem is látták egymást"?!

Figyelt kérdés
Sziasztok !Veletek elofordult mielott meg tudtatok volna hogy babát vártok már éreztétek , hogy jönni fog ? Megálmodtátok vagy furcsaságok történtek veletek ? :) Mostanabán kétszer is álmodtam , hogy terhes vagyok, játszottam egy babával . Kismama ruhákat nézegetek almomban . És párom vett egy nagy gólyát is a kertbe. ?! :D én hiszek az ilyen dolgokban . :)

2018. jún. 10. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Rossz a kategória, ez inkább az ezotéria témakörbe illik
2018. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
30%

Azért lehetnek anyukák itt, akik hisznek az ezotériában, kedves első ​válaszoló!


Én az egy "születés" egy "halál" elvben hiszek, mert a mi családunkban ez működött (idáig)

Egyébként az álmoknak megvan a maga jelentése, bár nem feltétlenül az, amivel álmodtál, hanem az a lényeg , neked mit jelent az az álom kép. Pl. madár=szabadság, kiteljesülés, kecsesség, "fészek rakás".... Bármi, amire asszociálsz.

2018. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Más specializálódásom van. Nagyon ritkán érzek, látok jövőbe így.

Ezekből nem lehet meghatározni. Majd jön ahogy jön.

A lelekek nem beszélnek, nem csinálnak, csak léteznek.

Szellemre gondolsz.

2018. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak nagyon akarsz már gyereket és állandóan ezen pörög az agyad, és álmodban is előjön ilyen formában ez a vágy?
2018. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem vágytam már családra lemondtam róla mégis érdekes álmaim voltak. Egyszer kívülről láttam önmagam ahogy telefonálok ami lényegtelen de azt megmagyarázhatatlan boldogságot amit akkor éreztem benne vagyis magamban nem lehet leírni! Akkor volt mégegy amikor egy kabátot próbaltam fel nagyon szép barna volt és mintha rám öntötték volna csodálatos érzés volt főleg hogy a férfi akitől vettem volna ajándékba adta nekem.Most ez nem igazán kapcsolódik a családhoz de mintkettőnel amikor felébredtem éreztem nagy változás lesz az életemben és tényleg így lett... Lett családom! Ez volt a nagy változás!
2018. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem hülyeség.

Ugyanis én is nagyon hittem ezekben a dolgokban és ismerem ennek a brazilnak a műveit is.

Ugyanis olyan embertől estem teherbe és lett a férjem akit álmomban sem gondoltam volna :-D Akivel lélekben is nagyon egyben voltunk abból akár hogy is szerettük volna nem lett semmi.

2018. jún. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!