Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

Nos, van egy fiú, volt 2 hónapunk együtt, de semmi komoly nem volt, még csók sem. Nos nem rég szakitottunk, mert megtetszett neki egy lány, de vissza utasitotta a lány. Szerintem volt egy kisiklása. De most próbálja felkelteni a figyelmemet és konkrétan egész nap néz a suliban és próbál beszélgetést kezdeményezni? Szerintetek van remény?


(Amúgy jóban vagyunk, attól függetlenűl, hogy szakitottunk, de nem nagyon beszélgetek vele)



2019. márc. 4. 15:55
 1/4 anonim válasza:
Ad még ezen kívül más erre utalható jelet?
2019. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kár lenne kihagyni a helyzetet, szerintem beszélgess ha megvan köztetek a kémia..

Úgy is jön a szép idő! ;)

2019. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elhagyott egy "jobbért", legközelebb is megteszi. Tapasztalatból mondom. Szerintem lépj túl rajta.
2019. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El hiheted, hogy nem fogja ugyan abba a lyukba lógatni a peca botját, idővel keress jobbat, csak még előtte jó kihasznál, de te döntesz, nem én fogok meg bánást átélni!
2019. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!