Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az egyik lány ismerősőm most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik lány ismerősőm most szakitotta a pasijával, nyáron azt mondta, hogy össze jönne velem ha nem lenne a srác. De most azt mondja, hogy már nem. Ezen hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Viszonylag rég ismerjük egymást. A kapcsolata alatt végig támogattam, Volt egy időszak mikor összejött volna velem, mikor volt pasija igaz elég mély pontba volt a kapcsolatuk. Azóta elballagtunk Ő másik iskolába jár. Szeptember környékén azt mondta, mert megint feljött a téma. Hogy ő már nem járna velem. Nem nagyon zavart meg nem beszéltünk róla. Most megint elkezdtünk Aktívan beszélgetni (Egész nap). De megint feljött a nyári barátság. Elég sokszor küld szívet, hogy ha chatelen. Nagyon búj és ölel engem.


A kapcsolatának most lett vége. Habár ez még nem biztos, hagyni szeretnék egy kis időt.

Az érdekelne de nem szeretnék rá kérdezni, hogy még ő összejönne-e velem. Szerintetek?

Hogy lenne esélyem megint jobba lenni vele?



2019. márc. 12. 23:37
 1/3 A kérdező kommentje:
16/F és a lány is
2019. márc. 12. 23:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Hááát, szerintem sehogy. Max talonban tart. De nem igazán értem, miért akarnál összejönni vele, nem tűnsz holt szerelmesnek...
2019. márc. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Egy nőnek (is) időre van szüksége, mire feldolgoz egy szakítást. Amég ez a folyamat nem megy végig, nem fog tudni egyik fél sem egészséges új kapcsolatot kialakítani. Maximum menekül az egyedülléttől.


Fiatalon alakul ki, hogy később mennyire lesz egészséges valakinek a hozzáállása egy párkapcsolathoz.


Sajnos a fájdalomokozást (játékok a másikkal) korán kezdi a mai korosztály, így tele lesz sérült, csalódott emberekkel a társadalom.


Olyan kapcsolatot célszerű kialakítani, ahol kölcsönös a vonzalom és az egymás tisztelete is. Ezek nélkül nem lesz tartalmas a dolog. (szerelem/szeretet)


Ez egy vélemény volt a sok közül. :-)

2019. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!