Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek tetszik egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek tetszik egy srác és szeretek vele beszélgetni és ő is így van velem . De van barátnője akivel állítása szerint olyan mintha a végét járnák . Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 28. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Várd ki a végét, ezzel, hogy beszélsz vele, tulajdonképpen szétszeded a kapcsolatukat.


De ha neked ennyit megér egy srác, hogy tönkretegyél egy kapcsolatot, akkor mozdulj rá jobban.


UI: Én nem hiszek semmiben, csak a karmában. (Szóval szerintem inkább várd ki, hogy mi lesz belőle.)


Ez csak az én véleményem. Tégy ahogy jónak látod.

2018. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az itt most teljesen lényegtelen, hogy bejön neked a srác, van barátnője és kész. Gondolod van olyan ember, aki a leendő szeretőjének magasztalja a jelenlegi párját? Akkor is azt mondaná, hogy a barátnője egy hárpia, ha nem igaz. De bárhogy is, ha így marad minden, akkor örök második leszel, egy szerető. Ha téged választ és a másikat dobja, akkor se feledd, hogy simán megcsalhat téged is, ahogy most a barátnőjét veled.
2018. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az hogy beszélgetek velem szerintem nem megcsalás
2018. szept. 30. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Arra gondoltam, hogy a megcsalás felé mentek. Bejöttök egymásnak. Az majd idővel derül ki, hogy ő mit szeretne tőled. Igazából nem irigyellek, a nagy boldogságtól egészen a hatalmas csalódásig, kihasználásig minden lehet, kitartás.
2018. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most mi a francért cseszegetitek szegényt? Mondta, hogy szét akarja barmolni a kapcsolatukat? Nem. hihetetlen, hogy egy ilyen kérdésből is egyből ezt kell kihúzni.


Hasonló helyzetben vagyok fiúként, kérdező, ha gondolod, írj! ;)

2018. okt. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!