Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van itt olyan, aki koreai,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki koreai, japán, kínai ( vagy csak más kontinensen élő) fiúval van távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Több kérdésem lenne, vagyis csak általánosságban hogy milyen maga a kapcsolattartás? Milyen egy napotok, milyen gyakran utaztok/ találkoztok?

Vagy hogy működik ez a dolog? :)



2019. márc. 14. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
egy ujabb anime/kpop fan tinilany aki huzottszemu sargaboru kisfaxu gyokerekre dorzsoli a nunijat:)
2019. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te pedig egy irigy srác, akinek nincs barátnője, ezért féltékeny a "vágott szeműekre"? :D
2019. márc. 14. 22:30
 3/10 A kérdező kommentje:
Akarom idézni "huzottszemu"ekre a sok szép más jelző közül...
2019. márc. 14. 22:33
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Van benne valami amit az első ír :D De engem inkább a kultúrális különbség aggasztana.



Én fiú vagyok, de voltam olyan kapcsolatban barátnőmmel, ahol több mint 1000km és 3 ország volt közöttünk. Nem a legjobb egy ilyen jellegű távkapcsolat. Pont a lényeg hiányzik belőle, nem tudod megölelni a másikat sem egy nehéz nap után, mikor nagyon szomi vagy amitől csak rosszabb az egész. Mindíg csak a másikra vágynál, de nem tehetsz semmit. Itt az országon belül oké, nincs ezzel semmi baj, itt könnyű megoldani, ha több idő nincs is, de akár egy délutánt együtt lehet tölteni a másikkal. Ilyen jellegű távkapcsolatnál meg 1nap oda az út és 1 nap vissza. Esetleg téli és nyári szünetben tudnátok találkozni, ami kicsit hosszabb. Mert úgy van értelme. Konkrét árat nem tudok de lehet lenne 100ezer egy ilyen kiruccanás, szóval akkor úgy kéne, hogy együtt is aludjatok. Nagyon macerás a dolog. De inkább tényleg az érzelmi alap, hogy ha hiányzik akár esetleg suli után vagy hétvégén vonatra ülsz és elmész, ezt nem tudod eljátszani... Több távkapcsolatom volt, az országon belül ebbe a pár 100 kilóméterben nagy lehetetlen nincs, heti rendszerességgel lehet akár találkozni, de az ilyen nagy távolság tényleg rossz.

(Abba nem mennék bele, hogy közben nyugodtan tarthat rendes barátnőt, mert úgy se tudnád meg...)



Ha valóban az ázsiai srácok érdekelnek és nem egy magyar fiúval egy ilyen jellegű párkapcsolat, akkor javasolnám, hogy nézz az országon belül. Itt is akadnak bőven, utcán nem sűrűn látok, de kínai éttermek, piac, egyetem környéke elég sok van, ja meg ugye ruha boltoknál is. De nagyobb városokban lehet jobban látni az utcán is. Ha csak ennyi a kérésed azt itt is megtudod oldani, nem kell ahhoz ilyen utakat lecsapni és könnyebb ismerkedni.

2019. márc. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exem amerikai volt,az USA-ban él.

Kérdezhetsz nyugodtan.

2019. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem választas a kérdés, Budapesten ismertem meg aztán kiderült, hogy csak turista. :/


Utolsó köszi írok :)

2019. márc. 15. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Én jelenleg is együtt vagyok egy ausztrál fiúval. Konkrétan fél világ van köztünk, de ez minket soha nem gátolt meg.

Leginkább az időeltolódással vannak gondjaink, mivel 7 óra van köztünk. Ezért leginkább csak üzenetekkel bombázzuk egymást, de már csináltunk egy listát. Tudjuk, hogy mikor hívhatjuk a másikat, hogy az jó legyen mindkettőnknek. Kicsit kopmlikált, de megoldható.

Nem olcsó egy repülőjegy, de két hónaponként találkozunk. Kb. egy hetet vagyunk a másiknál, ami nem sok idő, de túlélhető.

Ilyenkor jönnek fel azok a kérdések, hogy hogy bízol meg benne, stb. Úgy bízok meg benne, hogy ismerem. Másrészt akkor már rég szakított volna velem, de nem tette. Angol nyelvvizsgám már van, de a tanulmányaimat itthon fogom befejezni, utána szándékozom kiköltözni hozzá.

Lassan 3 éve vagyunk együtt távkapcsolatban, szóval ha van kérdésed nyugodtan írj.

2019. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Jelen :D Nekem koreai barátom van és majdnem 9000 km választ el minket egymástól. Decemberben találkoztunk utoljára, nyáron pedig én megyek hozzá. Egy évben két találkozó jön össze (kb 3 hétre vagy egy hónapra megyek ki hozzá vagy ő jön) általában egy nyáron és egy télen. A kapcsolattartás viszonylag egyszerű, kakaotalkon szinte 0-24 tartjuk a kapcsolatot. Amikor mind a ketten otthon vagyunk, akkor videóhívásban beszélgetünk és úgy is alszunk el (vagy ha egyikőnknek fel kell kelnie, akkor a másik felkelti videóhívással) Szerencsére minimum egy órát van időnk videóhívásba beszélni minden nap, ez kell is :D Sajnos vannak nehéz napok amikor nagyon hiányzik a másik, de ha két ember igazán szereti egymást, akkor a távolság nem jelenthet akadályt a kapcsolatukban. Nyilván távkapcsolatba nem lehet élni a végtelenségig, ezért szerintem fontos meghatározni egy közös célt, amiért megéri kūzdeni a mindennapokban pl. összeköltözés. Mi 1 év múlva tervezünk összeköltözni, csak még nem tudjuk pontosan hova :D Egy távkapcsolat ilyen hatalmas távolságok esetén nem egyszerű és sok türelem,kitartás és szeretet kell hozzá. A kulturális különbségek okozhatnak veszekedéseket, ezért a kommunikáció különösen fontos. Mindent, de tényleg mindent meg kell beszélni egymással még akkor is ha kellemetlen a téma, a másfajta gondolkodásmód megértéséhez sokszor csak a kultúrát kell megismernünk. Sok tapasztalatom van ezzel kapcsolatban, de most ennyi jutott hirtelwn eszembe, ha szeretnél valamit még tudni, nyugodtan kérdezhetsz :)
2019. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! Szintén koreai a párom. Írj nyugodtan:)


L

2019. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem meg olyan érdekelne ahol fordított eset van (ami szerintem ritkább) :D
2019. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!