Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Merre találhatok ázsiai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre találhatok ázsiai lányokat? Nagyon vonzanak és szimpatikusnak találom őket.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy más neveltetést kaptak és nehéz, de szívesen ismerkednék velük. Akár félvér lányokkal is :) tetszik a kultúrájuk, temperamentumuk és személyiségük.

2019. jan. 28. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Menj ki az Ázsia Centerbe.
2019. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 azt hiszed vicces vagy?
2019. jan. 28. 13:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem viccnek szántam. Ott el lehet velük beszélgetni. Nagyon aranyosak és kedvesek.

Mivel nagyon ráérnek és unatkoznak, szívesen beszélgetnek. Én is ott szedtem fel a barátnőmet.

2019. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Ezen már én is gondolkoztam :D

Még ha nem is párkapcsolat terén, csak kíváncsiságból barátkozni ázsiai lánnyal. Vagy akár lezbivel is. A lezbikkel jól lehetne dumálni a csajokról is és tényleg megmaradhat a baráti státusz.

Egy ázsiaival akár egy kapcsolat is érdekelne, de kezdetnek csak az ismerkedés. A közelbe nem is nagyon tudok ilyen lányokról szóvsl nehéz is a dolog, de érdekelne :)

2019. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

Ázsia center.

Jobb budai sulik.

Thai masszázs szalonok.

Ázsiai kajáldák.

2019. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
A masszázs szalonokkal óvatosan. Ott a legtöbb csaj hivatásosként is dolgozik.
2019. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

6.-nak.


És? Legjobb!

2019. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ismerkedos oldalak, vagy kimesz kulfoldre
2019. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Erre mondja az angol hogy yellow fever. Általában a csúnya fehérek/feketék valamiért azt hiszik az ázsiai LAN ok szemében félistenkedhetnek. Majdnem olyan rosszak szvsz mint a weeabook
2019. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Indiai v arab?
2019. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!