Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Találkozgat az exével? 17\F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgat az exével? 17\F

Figyelt kérdés
A barátnőm együtt volt a barátjával 1,5évig, az utolsó 3hónapban már megunta a barátját, mivel hogy neki nem ilyen kell, mert a barátja idősebb volt, kicsit fars is volt, neki bulizni-a kell. Elkezdte megcsalni a barátját velem, aztán később átment ez szerelmebe..Szakitott a barátjával és rá 1hétre összejött velem..Mar együtt vagyunk 2hete. (Tudom ez semmi idő). Ez nagyon gyors váltás.. A multheten meg semmi baja nem volt, jól érezte magát velem, csak egy ismerőse elkezdte neki mondani hogy beszéljen a volt barátjával.. Azóta sírva elmondta nekem hogy hiányzik neki, és hogy nem tudja hogy velem akar-e lenni.. Azóta szoktak írkalni, elvileg tudja hogy így a jobb, de hiányzik neki, és szerintem találkozni is fognak.. Ti mit tennétek? Első szerelmem úgy igazán, de tudom hogy hagyni kéne az ilyet(kicsit konnyuveru is szerintem) de mégsem tudom megtenni, már vagy 3honapja róla szól az életem, eddig jó is volt minden.. Mostanáig
2019. márc. 23. 08:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled csalta a barátját, ne lepődj meg ha téged is megcsal.
2019. márc. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Könnyűvérű mi? De azért nem kellett neked sem kétszer mondani, és beraktad neki?
2019. márc. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igeen, az a baj hogy tudom hogy konnyuveru, hogy simán megcsalna, nem is bízom benne, de mégis szerelmes vagyok belé, és vele akarok lenni..
2019. márc. 23. 08:31
 4/17 anonim ***** válasza:
Mit tippelsz? Hány balekja lehet még a pasija mellett, rajtad kívül?
2019. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azért nem annyira vészes a helyzet, inkabb úgy mondom hogy ha eltelne egy kis idő, velem is ugyan ezt megcsinálná..Kérlek normális válaszokat adjatok, hogy mit kéne tennem.. Egesznap rajta kattogok, szerintem ezen kéne változtatnom.. Úgy kéne hozzáállnom hogy ha el is hagy, nincs vesztenivalóm, de nagyon nehéz
2019. márc. 23. 08:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Dobd ki a csajt azt tudod csinálni. Vagy később pofára esel amikor közli veled mással van. De ez a kapcsolat nem hiszem olyan sokáig fog tartani
2019. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Először is, a helyedben szégyelném magam, belecsúfítottál ebbe te is.

Simán lehet hogy a csaj már most hagy téged. Ha lenne karma se téged se az exét nem kaphatná meg.

A helyedben én most azt mondanám neki hogy ez így nem mehet tovább. Egy alkalmi pótlék vagy csak neki.

2019. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolso.. Kihagytam azért dolgokat.. Együttlétük alatt rajtam kívül 5fiúval smarolt(szerintem ez is megcsalasnak számít.) Amikor még csak barátok voltunk, már akkor nyavajgott hogy el akarja hagyni a barátját.
2019. márc. 23. 09:22
 9/17 anonim ***** válasza:
És még erre azt mondod, hogy nem vészes a helyzet??? Van neked golyós, ember???
2019. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Aaahj na igazad van tudom hogy vészes..De hogy lenne erőm otthagyni.. Szerintem várnom kéne még pár hetet, ha addig nem változnak a dolgok ennyi.. De olyan rossz hogy mindig a k"rvakba szeretek bele..
2019. márc. 23. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!