Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejönni az osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönni az osztálytársam exével?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki felettem jár és az utobbi hónapokba nagyon jóba lettünk és már csók is volt. De ma kiderült hogy ez a fiú együtt volt 1 hónapig az egyik osztálytársammal csak mivel akkor nem voltam vele jóba és a lánnyal is csak néha beszélek ezt nem tudtam. És nem tudom hogy most mit tegyek mert tényleg nagyon tetszik a fiú de nem akarok én lenni a ribi aki ráhajt más exére.

17/L



2018. nov. 12. 21:08
 1/2 anonim válasza:
A legtöbb embernek van exe, tehát attól, hogy olyan emberrel jársz, akinek volt már előtted kapcsolata még nem leszel ribi :) Szerintem ha tényleg azt látod, hogy ebből komoly dolog is lehet és a fiú is, akkor go for it!!
2018. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Gyerünk ;)
2018. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!