Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet ebből még valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár hete ismertem meg egy lányt aki egyből meg is tetszett.3 hét telt el és elmondtam neki mit is érzek iránta.Minden oké volt,pozítivan fogadta,én is tetszettem neki.2 hetet voltunk együtt és kihivott egy este hogy szeretne beszélni velem.Már sejtettem hogy miről ugyanis alig ismertük egymást és nehéz volt felszabadultnak lenni egy olyan személyel akit 3 hete ismertem meg.Na hát és elmondta hogy neki túl korai hogy kapcsolatba legyünk úgy hogy 3 hete ismerjük egymást.Tehát visszatértünk az ismerkedésre.Én szeretem meg minden,tetszik továbbra is viszont egy gond van,nekem sok idő mire felszabadulok egy kapcsolatban.Szeretnék közelebb kerülni hozzá de még nem vagyok annyira tapasztalt hogy rutinból csináljam.A tanácsokat vagy tippeket szivesen meghallgatom.

Annyi hogy hetente 3-4szer is kimegyek vele kettesbe van amikor elhivja a barátnőit meg énis a haverjaimat és hülyéskedünk meg minden.Közelebb szeretnék kerülni hozzá,azt szeretném elérni hogy ne csak az érzelem legyen a központba hanem hogy az a személy aki tetszik a legjobb barátom legyen és a szerelmem.



2019. ápr. 2. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Omg persze hogy lehet. Ne mondogasd magadnak, hogy nem tudsz feloldódni, igenis próbáld meg mert ha nem megy, meg fogod bánni. igyál előtte egy kicsit és menni fog
2019. ápr. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!