Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Még sose mertem kérdezni ezen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sose mertem kérdezni ezen az oldalon, na de ennek is eljött az ideje. A történet egy fiatal srácról (rólam) és egy idősebb nőről szól. Vajon lesz ebből valami? Kölcsönös vonzalommá fordulhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár hónapja megismerkedtem egy idősebb lánnyal. A lányról annyit, hogy egy 8éves kapcsolat végén volt, egy ideje eljegyzésre, eljegyzési gyűrűre várt. Mivel tudta, ez nem fog bekövetkezni, lépni szeretett volna. Kezdetben levelezgettünk, beszélgettünk, szinte semmi témákról., később pedig mélyültek ezek a beszélgetések.Idővel szimpatikusak lettünk egymásnak, találkoztunk elmentünk ide-oda. Fagyi, pizza, megtörtént az első csók. Egyszerűen fantasztikusan éreztük magunkat egymás társaságában. Az akkori barátjáról annyit, elvállat egy hosszú munkát, szóval eléggé keveset töltöttek együtt az utóbbi időben. Pár hónap elteltével a srác szakított a csajjal, ez érdekes módon a csajt nem viselte meg annyira. A srác sejthette, hogy van valakije, bár hozzá teszem neki is volt és jelenleg is van párja. Teltek a napok, a hetek. Továbbra is jól éreztük magunkat egymás társaságában. Közeledik a születésnapja, lassan kevesebb mint egy hét, és valami megváltozott. Előjött a múlt, nem tudja mit érez, nem tudja mit csináljon, családjával is problémákba, konfliktusba keveredik. Mondanom se kell a kapcsolatunk is teljesen más lett, eltűntek a mosolyok,a sok csók, a kézfogás, az ölelés szeretgetés. Hiába kérdezem, mi a baj, tudok valamiben segíteni. A válasz mindig nem tudom, nem tudom mi lett velem, minden kavarog a fejemben. Egy utolsó megjegyzés, a lány Rák horoszkóp jegyű, én Skorpió.

8évet elbaszott egy fiúval, aki soha meg nem lepte, nem ment elé a munka helyre, soha nem mondott neki egy kedves bókot, bárhova mentek ugy viselkedtek mintha haverok lennének. Azt mondja, ehhez nincs hozzá szokva, úgy érzi megfojtom a szeretettemmel. Soha nem fogta senki a kezét, alig kapott pár kedves mondatot.

Rendes értelmes őszinte segítő válaszokat várnék el.

A kérdésem továbbra is, kölcsönös vonzalommá fonódhatnak a szállak, lesz valaha minden olyan mint a kezdetekben? Ha eddig nem vállt egyértelművé fülig szerelmes vagyok belé, bármit megtennék érte, és nem dobálózok a szavakkal valóban így van. Tanácsokat, válaszokat, segítségeket előre is köszönöm..

UI: UI: UI: egy szomorú srác, aki keresi a megoldást szíve bánatára.


2017. júl. 1. 10:46
 1/2 dvtk fan válasza:
Elég fura egy helyzet... Azt írtad közeledik a születésnapja. Nem tudom mit tervezel rá, de egy romantikus vacsi kettesben, elvihetnéd utánna sétálni. Ezekre mindenki azt hiszi, hogy persze az amerikai filmekben működik, de nem. Ez tényleg sokat tud segíteni. Gondolom ismered a vágyait, tudod, hogy mit szeretne születésnapjára. Ha az ajándék mellé veszel vmi kis ékszert jelképesen, annak biztos örülni fog. Légy kitartó, biztos minden rendben lesz. Ne kapkodj, hagyd néha kicsit egyedül, hogy ne érezze úgy, megfojtod a szereteteddel. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert, szorítok nektek!
2017. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közben javult a helyzet?
2017. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!