Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tamadt egy orult otletem!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamadt egy orult otletem! Fiuk ti mit szolnatok ehhez?

Figyelt kérdés

A baratommal tonkrement a masfel eves kapcsolatom. Az okokat nem sorolom (nem csaltuk meg egymast semmi drasztikus) szeretnem visszakapni. Arra gondoltam egyik reggel elmegyek a leghamarabbi busszal (o kollegista) es lehet kapni kretat ami ugye fog a jardara en pedig egeszen az iskolaba vezeto utig irnam a szoveget persze rajzokkal es hogy ne legyen ciki a suli kozeleben mar csak szivecsket rajzolnek nem szoveget meg veletlen se jojjon ra senki csak o hogy ki vagyok

Ez lenne a szoveg:Szia kedves Mr észbontó

Azt hiszem még mindig van mondanivalóm

Az emberek nem tudják ki vagyok de te igen

Mindig is orult voltam

Ez ma se lesz maskent

Mert a célom újra megcsokolni téged

Tudom sietsz

Már talán nem vagy kíváncsi ràm

De nagyon szeretlek és azt akarom kérdezni

"Akarsz-e jönni velem, ha játszom,

emlékezni, ha már nem hiányzom,

a közelséget, ha felsérti bánat,

lennél-e még velem a bolond vasárnap?

Akarsz-e szívből játszani a tűzzel,

fényt gyújtani belül, hogy démonokat űzz el,

találkozni magaddal, az akaratod edzeni,

veszteni, majd nyerni, aztán elölről kezdeni?


2019. ápr. 7. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hülyeség, ahogy van.
2019. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekes, nekem nem tetszene, ne haragudj :(
2019. ápr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha ezt megcsinálod egy fiúért én magam alá sz*rok. Amúgy nem rossz ötlet de vannak egyszerűbb megoldások is.
2019. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Hogyha ezt kell tenni egy kapcsolatért, az már régen rossz. Ettől nem lesz semmi jobb, bármik is voltak az okok. Maximum időleges enyhülést hozhat.


De nagyon bájos a szándék. :) Ez a későbbi korosztályból, sőt már 21-22 éves kortól kiveszett... Ezt a lelkesedést csak egy félig gyerek-félig felnőtt tudja produkálni és ez egy érték. :) :D

2019. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiú inkább cikinek tartaná, mint aranyosnak.

Egyébként cuki vagy, de ez tipikusan olyan valami, amit a lányok aranyosnak meg romantikusnak találnak, a fiúk meg nem.

2019. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én értékelném hogy ennyire lelkes vagy, meg aranyos is lenne, de szerintem találj ki mást :D
2019. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Ettol cringe-bb dologgal aligha fogok talalkozni.
2019. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos ötlet, én örülnék neki, ha egyszer az életben egy lánynak ilyen vagy csak fele ilyen fontos lehetnék.
2019. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Te mentálisan nem vagy ép, az 100%.
2019. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért te tepersz a srác után? Legyen benned tartás és vagy ő legyen aranyos vagy engedd el.
2019. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!