Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogy reagalnatok ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagalnatok ebben a helyzetben baratnotokkel szemben?

Figyelt kérdés
Az flörtnek szamit, hogy peldaul megkerdezi valaki a baratnomtol hogy most tagitod a fules es erra a valasza az, hogy igen, es a fulemet is, vagy peldaul megkerdezik tole hogy pl melyik kezem alatt van valami es erre az a valasza hogy az asztal alatt (egyertelmuen arra gondolva)?
2019. ápr. 8. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Hogy mi a fa***om bajod van neked??


Hanyadikosok vagytok ti bakker, hogy ilyen szar a helyesírásod? 4?....

2019. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem
2019. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem, hogy ha van időd ide irogatni, és érdekel mások véleménye, akkor mégis miért nem lehet úgy megfogalmazni (helyesírásra figyelve), hogy egy halandó számára is érthető legyen.
2019. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Légyszi normálisan leírva tedd fel újra a kérdést. Nem értem a magyarázó szöveget egyáltalán.

Egyértelműen arra gondolva? Mégis mire?

2019. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
WTF?
2019. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szekszehre gondol ez!! Minden fiú szekszállat. Meg akarják erőszakolni a lányainkat! Rettegjetek az álló fakanáltól!
2019. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!