Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit reagálnátok akkor, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok akkor, ha valamit megígér a párotok és nem tartja be?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy a bulizás miatt annyi vitánk volt már,hogy eljutottunk arra a szintre,hogy megígértük egymásnak nem megyünk egymás nélkül.

Ehhez képest ő már vagy négyszer megszegte,minden alkalommal volt vita,és újra megígérte nem megy el nélkülem.


2018. máj. 29. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia szerintem úgy van vele hogy inkább megy egy kicsit nélküled bulizni és elvisel egy kis hisztit. Szerintem ha ezt folytatod hogy minden alkalommal csak egy kicsit hisztizel és elfogadod akár hányszor csinálja akkor nem csak ezt nem fogja betartani hanem mást se.
2018. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha már most ezt csinálja akkor mit fog később?
2018. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez helyzettől/ígérettől függ, de jelen esetben szerintem elég egyértelmű. Ilyenkor van az, hogy felismerjük mit szeretne a másik és teret engedünk neki. Láthatóan szeretne bulizni az ismerőseivel, de közben téged sem akar megbántani.


Na most vagy az lesz, hogy titkolózni fog előtted folyamatosan, mert állandóan vita van belőle, vagy gondolod annyira értelmesnek a kapcsolatotok, hogy ne legyen abból ügy, ha nélküled akar szórakozni. Ha az egész egy bizalmi probléma, akkor azt hiszem nyilvánvaló, hogy nem csak a buliban tud más nők felé kacsintani és közeledni, hanem akárhol és akármikor. Ha ez a helyzet, azt a szórakozástól való "eltiltás" nem fogja megoldani.


Mivel nem tudjuk mi miatt veszekedtetek a bulizással kapcsolatban, ezért külsősként még annál is nehezebb bármi érdemlegeset mondani, mint alapból, szóval ennyi alapján ezt tudom írni.

2018. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!