Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez baj hogy nagyobb nálam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj hogy nagyobb nálam?

Figyelt kérdés
Én és a barátnőm elég rég óta járunk.És annyi lenne a kérdésem hogy az ciki vagy baj hogy ő nagyobb nálam? Engem és őt nem zavarja de nem tudom hogy az emberek ezt cikinek tartják-e??
2019. ápr. 11. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem ciki. Szeret, szereted, akinek nem tetszik, azzal meg nem kell foglalkozni.
2019. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyerekkori mondóka jut eszembe: "Aki szalad, nem látja. Aki szeret - ne bánja. A bolond meg azt hiszi, hogy ezt így kell".

Nehogy félreértsétek! Nem arra akarok kijutni (a mondókában sem így kell értelmezni), hogy ez csak a bolondnak jó. Röviden ezt tanácsolom: ha nektek megfelel, mások esetleges kritikájával ne törődjetek egy cseppet se! Nem vagytok egyedi eset.

F.

2019. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oszt ha ciki, akkor mi van?? Nem erre kell alapozni egy kapcsolatot, hogy mi a ciki, meg mit fognak szólni mások. Szeretitek egymást, ennyi a lényeg. A többi ember nem a kapcsolatotok és az életetek része. Csak magatokkal foglalkozzatok. Ha nektek ez jó hajrá. Aki meg titeket fikáz, az valószínűleg csak irigykedik.
2019. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy titeket nem zavar és hogy szeretitek egymást.

Hogy mások mit gondolnak, az már teljesen mindegy.

2019. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2019. ápr. 12. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!