Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha nem adom magam konnyen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem adom magam konnyen, nagyobb az eselye, hogy kialakul benne tobb, es nem csak egy kalandnak lesz?

Figyelt kérdés
Van egy srac en beszelgetunk reg, raniztunk is parszor volt csok is, es mondta, hogy ugy erzi ebbol tobb lesz mint az eddigiektől, a baratnom azt mondta ha szeretnem, hogy belemszeressen ( tudom, hogy nem csak ez kell) ne feludjek le vele csak ha mar tenyleg erzem, hogy utana is jo lesz
2015. aug. 20. 03:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnődnek valamilyen szinten igaza van. Ha lefekszel vele lehet, hogy csak ráír a listájára és otthagy. Persze az is lehet h nem .
2015. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne add magad oda már az elején.

Ha komolyan gondolod ne siesd el mert a srác olyan hamar meg fog unni mint a szar.

Már voltam így egy lánnyal.

Tapasztalat

17F

2015. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!