Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit szolnatok ha a baratoto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ha a baratotok ilyeneket csinalna?

Figyelt kérdés
A sraccal 6 honapja vagyunk egyutt es vannak erdekes dolgai. Pl ugy beszel velem mint a haverjaval olyanokat mond hogy kapjam be (ez az egyik legszebb) ennel voltak csunyabbak is a b betus szoig. De ez csak neha fordul elo. Kinezetem neha regen megdicserte mostmar aztse megkerdezem hogy all rajtam ez a felso elkezdi: nem rossz. Neha mondd szepeket pl hogy szeret meg hogy szepet festettem. Meg amikor mondom neki hogy szeretlek es szorakozasbol azt valaszolja hogy igen: na akkor tud kiugrasztani a vilagbol. Multkor en is ugrattam. Alig akartam neki puszit adni elkoszoneskor az erdekes rosszul esett neki. Meg multkor amikor haverjaval kirandult egyszer se hivott fel. Pedig regen tobbszor is. Hianyoznak az olyan mozdulatai hogy atkaroljon varatlan vagy meglepetesszeruen adjon nekem puszit mint az atlag parok.Nem ugy mint a haverok. 19 evesek vagyunk

2019. ápr. 15. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hiányozna, megértem hogy hiányolod. Van olyan hogy a kezdeti fellángolás elmúlik, ez jelenti azt is hogy alábbhagy a lila köd, vagy szép lassan teljes elhidegülést. Mindenesetre beszélj a sráccal (remélhetőleg van olyan értelmes), hogy neked ez hiányzik és van e valami oka, vagy ő esetleg észre sem vette a változást
2019. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi volt a lila köd. Tudom milyen vacak érzés, én olyan típus vagyok akinek sose múlik el ez a korai láng. Vagy megbeszéled vele, vagy szépen lassan elhal az egész.
2019. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a rózsaszín ködről van szó. Ez a srác abszolút nem tisztel téged. Legalábbis a bevezető leírásodban ezt vettem észre.
2019. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!