Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek elmondjam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátnőmnek, hogy mèg szűz vagyok?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt,voltak már dolgok,de szex még nem,viszont azthiszi,hogy én már sok lánnyal lefeküdtem(egyszer sem mondtam ilyer szóval nem hazudtam). Úgy érzem tényleg szeretem és tanácsos lenne elmondani, csak már 18 éves vagyok és ez így elég ciki. Ő 15 éves szűz. Elmondjam neki? Ha igen hogy vazoljam fel? Nem fog kiábrándulni belőlem?
2019. ápr. 17. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
miert lenne ciki?? inkabb az az hogy o az x-edik..
2019. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem elmondhatod neki, már egy ideje együtt vagytok, szóval nem friss a kapcsolat. Ha beszéltek olyanról, hogy esetleg tervezitek az együttlétet, akkor elmondhatod.

Én egyáltalán nem tartom cikinek. Nekem sokkal szimpatikusabb, mintha valaki össze-vissza mindenkivel.

2019. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem hazudtál, viszont nem is cáfoltad a dolgokat. Szóval hagytad, hadd higgye azt. Az igazság elhallgatása csak egy fokkal jobb a hazugságnál. Ha komolyan gondolod a kapcsolatot, akkor mond el neki. Lehet meg is nyugszik, hogy nem kell a múltbeliekhez viszonyítani magát.
2019. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Igen ,mondd el neki .Szerintem még örülne is neki ,mert ő lesz neked az első . De a lánynak nem korai ,főleg ,hogy csak 3 hónap után ? Ezt azért kérdezd meg tőle . Mármint az én korosztalyomban (16 ) nem igazán feküdnie le egy szűz lány 3honap után a psaijaval ,nem hogy 15 évesen .

De persze a ti dolgotok ,meg lehet érettebb a lány a korosztalyanal . De ha szexre kerül a sor figyelj oda a lányra is ,ne csak magadra .

L

2019. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem mondd el neki nyugodtan, lehet még örülni is fog hogy nem csak ő a "kezdő". :)


19/L

2019. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még nincs tervbe persze,mondta még nem áll készen én ezt természetesen tiszteletben is tartom,addig várok,amíg úgy nem gondolja..

Igazatok van elkéne mondanom csak így a semmiből nem tudom,hogy hozzam fel ezt a témát meg stb..

2019. ápr. 17. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Mondd el neki! Hogy hogyan és mikor? Kezdem a MIKOR-ral:

Akkor, amikor éppen ez a téma, vagy e körüli téma kerül szóba. Ne akard minden áron előhozni a témát, hiszen beszélgetés közben úgyis előbb-utóbb ilyen téma is előkerül. Nem a szexelés előkészítésére gondolok, hanem csak magára a témára.

Hogy HOGYAN mondd el? Ha már a MIKOR előkerül köztetek, akkor beszélgetés közben egyszerűen bemondod az igazságot. Ne gyötrődj e fölött, mert majd jön a duma magától.

F.

2019. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 greeen válasza:
Mond a barátnődnek, hogy tudod, hogy azt hiszi, te egy nagy kurafi vagy. Tapasztalt csődör. Egy két lábon járó dugógép. De az igazság az, hogy a taknyoskígyód még soha nem járt a büdös gödörben. Ergo olyan tiszta és érintetlen a tested, mint a római pápáé...
2019. ápr. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

:D D xdd

Na mar megbeszéltük amúgy jól fogadta köszönöm a bíztató válaszokat és az utolsót :’D

2019. ápr. 22. 07:34
 10/10 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Szívesen ,és örülök .

2019. ápr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!